Your search results

Amerikadan Ev Satın Almak ( 2024 Verileri İle )

Yayınlayan investhome 12 Ocak 2023
27 yorum

Amerikadan ev satın almak pek çok insanın hayallerini süsleyen yatırım araçlarından birisidir. İnsanlar eskiden Amerikadan ev satın almak hakkındaki zorlukları konuşmaktaydılar. Ancak Investhome Inc bu sektörde yaptığı yenilikler ve girişimler ile bunu mümkün hale getirmiş bulunmakta.

Kolay adımlar ve profesyonel yönlendirme ile bu konuda yapılacak en doğru hamleler konusunda müşterileri için çalışmakta. Investhome Inc sayesinde Amerikadan ev satın almak ve bundan uzun vadede kazanç elde etmek mümkün.

Amerika'dan Ev Almak

En iyi yatırım yöntemlerinden birisi gayrimenkul alımıdır. İleride gayrimenkulün değerlenmesi ile ister satış ister kira geliri sayesinde insanlar kazanç elde etmektedirler.

Amerika’dan Ev Alırken Profesyonel Destek

Deneyimli ekibi ile gayrimenkul yatırımı hakkında en iyi seçim yapmanızı Investhome Inc. Sağlamaktadır. Tecrübe sahibi olunan 20 yılın ardından ABD ekonomisinden güç alarak devlet kira destek sistemi ile faaliyetlerine devam etmektedir. İnşaat ve yatırım danışmanlık firması olarak faaliyet gösterilmektedir.

Washington DC’nin kısa ve uzun vadede en karlı yatırım bölgesi olduğunu keşfeden firma özellikle bu bölge başta olmak üzere muhteşem tasarımlara sahip evler inşa etmektedir.

Emlak yatırımlarında profesyonel destek almak çok önemlidir. Firma özenli ve detaylı çalışmaları ile; sigorta, mortgage, kiralama alanlarında müşterilerine destek sağlayarak Amerika’da ev sahibi olmanın kolaylaşmasını sağlıyor. Satış sonrası işlemlerin dahi firma tarafından üstlenilmesi ile yatırıma açılan kapı için en doğru tercihlerin yapılmasını desteklemektedir.

Amerikadan Ev Satın Almak 2023

Türk yatırımcılar için Amerikadan ev satın almak olanağı Investhome bünyesinde destek programları ile çalışılarak sağlanmaktadır. Hazırlanan evlerden dilediğiniz projeyi seçim hakkınız bulunmaktadır.

Projeler birbirinden titiz çalışmalar ile inşa edilmiş yapılardan oluşmaktadır. Proje seçiminin ardından projeler dahilinde sunulan özel kampanya seçenekleri müşterilere sunulmaktadır. Müşteriler yine kendileri için en uygun olan kampanyayı seçme özgürlüğüne sahiptirler. Yönetim dahil tüm satış sonrası işlemler firmaya aittir.

Seçim yapılan kampanyalar özelinde belirlenen peşinat oranları ile müşterilere özel destek sağlanmaktadır. Sözleşmeler dahilinde yürütülen işlemler, istenilirse noter eşliğinde imza altına alınabilmektedir.

Banka hesaplarının açılması ve aktive edilmesi yine Investhome dahilinde yapılmaktadır. Sözleşmeler ile desteklenen ödemeler, size açılan hesaplar arasında yürütülmektedir. Alım satım işlemlerinin sonlanmasının ardından sigorta, mortgage gibi sistem tercihleri kapsamında işlemler yürütülmektedir.

Adımların bitiminin ardından Amerika’da ev kiralama sistemi kapsamında çalışmalar başlatılmaktadır. En uygun kiracı bulunarak Devlet Kira Destek programı kapsamında eve alınmaktadır. Yine kontrat dahilinde yürütülen işlemlerde danışanların tüm hakları titizlikle korunmaktadır. Kiralar her ayın sonunda açılan kişiye özel olarak hesaplara aktarılmaktadır. Ekstra vergi olmaksızın sistem yürütülürken ev ile ilgilenme ve geri kalan işlemleri yürütme işi Investhome sorumluluğunda ilerlemektedir.

Neden Amerika’da Ev Sahibi Olmalısınız?

Amerikadan ev satın almak için; Amerikan vatandaşı olmak, Amerika’da yaşamak gibi zorlayıcı şartlar bulunmamaktadır. Bu avantaj ev almayı kolay hale getirmektedir. Projeleri inceleyerek en uygun ve içinize sinen seçimi yapmak size kalan tek zorlayıcı konu olmaktadır. Birbirinden güzel ve detaylı çalışmalar sonucunda inşa edilen gayrimenkuller, kendi kapsamında özel kampanyalarla sunulmaktadır.

Bir ev sahibi olmaya karar verildiğinde gelecekteki ekonomik etkisi ön görülebilir olan bir tercih yapılmalıdır. Amerika ve özellikle Washtington DC bölgesi her konuda diğer yerlerin önüne geçmektedir. Gelişime açık ve politik olarak önemli olan konumu gayrimenkullerin sürekli olarak değerlenmesini sağlamaktadır.

Gelecekte değerlenecek olan bir seçim yapılması uzun vadede elde edilecek olan geliri arttıracaktır. Kısa işlem süreleri sonucunda Amerika’da ev sahibi olarak kira getiri elde etmeye başlamak mümkündür. Gelecek zamanlarda sürekli olarak değerlenmeye devam edecek gayrimenkullerin seçimi ile yatırımın mümkün olan en iyi düzeyde gelir getirmesi sağlanabilmektedir.

Profesyonel ekip desteği ile satış öncesi ve sonrası tüm süreçlerde Investhome sizin için işlemleri yürütmektedir. Evin bulunması, alınması ve yasal işlemlerin yürütülmesi konularının ardından sigortalama süreçleri de firma tarafından üstlenilmektedir.

Investhome Inc deneyimli kadrosu kiralama süreçlerinde dahil olunan programlar ile asla mağduriyet yaşanmadan süreçlerin ilerlemesini sağlamaktadır.

Amerika tarafından sunulan kira destek programı ile sürekli ve değerlenen bir gelir elde etmeniz mümkün olmaktadır. Uzun vadeli, güvenilir ve karlı bir yatırım aracı olarak Amerika içerisinde projelendirilen özenli evlerden birine sahip olmak ve Amerikadan ev satın almak için Investhome Inc’den randevu alarak iletişime geçebilirsiniz.

27 thoughts on “Amerikadan Ev Satın Almak ( 2024 Verileri İle )

 • Berataydin
  on 27 Mart 2023

  Böyle bir hayalim var Amerika’da ev almak gibi Bunu öğrendiğim iyi oldu detaylı bir şekilde ev almak için neler gerekiyor Ne kadar gerekiyor Hepsini öğrenmiş oldum

 • Gizem
  on 27 Mart 2023

  En iyisi amarikada ev alabilmek için Amerika vatandaşı olmaya gerek olmaması

 • Eren
  on 27 Mart 2023

  Amerikada ev almak çok büyük bir iş çok kaliteli bir anlatım olmuş

 • İhsan Aydin
  on 28 Mart 2023

  Yani ev almak bir yatırım amacı ile alınacaksa değerlenebilme durumuna göre alınmalı sizin yazınıza bakarsak Washington DC ön plana çıkıyor yatırım amcı gütmeyen ikamet amacı ile almak isteyen en güvenli ve en hesaplı bulduğu yerden almacı naçizane düşüncem budur. Paylaşımınız için teşekkürler emeğinize sağlık 🤗

  • Ahmet
   on 19 Temmuz 2023

   Çok doğru bilgiler bunlar gerçekten de benimde Amerika da bir ev alma hayalim var aslında bakarsak bu herkesin hayali ama bakalım zaman neyi göstericek.

 • Bekir tarim
  on 28 Mart 2023

  Amerika’da ev almak her türkun hayali ama ülkemizin pasaportu değersiz olduğundan zorlaşıyor

 • Arsalan Yousufi
  on 28 Mart 2023

  Amerikada ev almak cidden çok kolay turkiye göre 1 2 yıl asgari ücretle çalışıp çok güzel bir ev alabilirsiniz

 • Yasin Cebeci
  on 28 Mart 2023

  Amerikada ev almak istiyordum ve burada bununla ilgili bilgi edindim teşekkürler hocam çok yararlı bir site olmuş

 • elif
  on 28 Mart 2023

  gayet bilgili bir paylaşım olmuş gayet detaylı umarım birgün amerika’ya taşınırım

 • elif
  on 28 Mart 2023

  çok bilgilendirici bir metin olmuş gayet açık umarım birgün amerikaya giderim

 • Mehmet
  on 31 Mayıs 2023

  Amerikada ev almak istiyordum ve burada bununla ilgili bilgi edindim teşekkürler çok yararlı bir site yapmışsınız

 • Büşra kaya
  on 31 Mayıs 2023

  Merhaba Amerika’dan ev alırken devlet bize bir maddi imkan sağlıyor mu yoksa kendi imkanımız ile mi alabiliyoruz

 • Noor retac
  on 31 Mayıs 2023

  Amerika’da ev almak istiyordum ve bu bilgiyi sizden öğrendim, teşekkürler.

 • Osman
  on 31 Mayıs 2023

  Gerçekten hayalimde düşündüğüm birşey amerika da ev almak sürecin den geçen ilgi ve alakalar sevgiler saygılar sunarım

 • Ebru 🌸
  on 1 Haziran 2023

  Amerikdan ev almayı düşünüler için gayet açıklayıcı bir blog yazısı olmuş. Arkadaşım düşünüyordu. Bu yazı sayesinde bilgilenmiş oldu. Teşekkürler

 • Gulistan
  on 1 Haziran 2023

  Amerika’dan ev almak isteyenler için gayet bilgi içeren bir makale

  • Tolga
   on 20 Temmuz 2023

   Amerika’da ev almak hayalim çünkü sokaklar geniş hicolmassa arabayı koyacağın bir garajın bir bahçen var Türkiye’yi kötülemek değil amacım ama burda çok sıkışık yani. Destek alınacak bir blok👏

 • Feramuz Kapucu
  on 1 Haziran 2023

  çok bilgilendirici bir yazı yazmışsınız emeğinize sağlık

 • ilsu
  on 1 Haziran 2023

  amerika yaşanması gereken bir yer, hem evleri hem çevresi çok iyi. Bu metin beni daha da teşvik etti

 • Mert
  on 19 Temmuz 2023

  Çok yararlı bir içerik olmuş emeğinize sağlık

 • Atilla
  on 19 Temmuz 2023

  Amerikdan ev almayı düşünüler için gayet açıklayıcı bir blog yazısı olmuş. Arkadaşım düşünüyordu. Bu yazı sayesinde bilgilenmiş oldu. Teşekkürler

 • Hasan Toplar
  on 19 Temmuz 2023

  Amerika ev ilanları mükemmel ordan ev almak isteyen olursa gayet güvenilir site çok iyi

 • Cansel Tayfur
  on 20 Temmuz 2023

  Teşekkür ederim ailecek Amerika dan mülk sahibi olmak istiyorduk. Yazınızı görünce komple okuduk çok bilgilendirici ve açıklayıcı olmuş.

 • YARASACORBASI
  on 20 Temmuz 2023

  Böyle bir hayalim var Amerika’da ev almak gibi Bunu öğrendiğim iyi oldu detaylı bir şekilde ev almak için neler gerekiyor Ne kadar gerekiyor Hepsini öğrenmiş oldum

 • Mikail Kahraman
  on 20 Temmuz 2023

  Amerika’da ev sahibi olunca vatandaşlık oluyor mu, ayrıca kredi çekmek istesem aynı şartlarda kredi çekebilir miyiz? Detaylı bilgi almak isterim. Mail ile dönüş yaparsanız çok sevinirim

 • Volkan Aslan
  on 27 Aralık 2023

  Amerikada ev almak için gerekli aşamaları başarılı bir şekilde ele almışsınız. Oldukça mantıklı. Büyük ihtimal sizlerden bu konuda profesyonel yurtdışı yatırım danışmanlığı hizmeti almayı planlıyoruz. Bu arada bu tip kaliteli makaleleride her zaman görmek isteriz. Görüşmek üzere sayfılar başarılar esenlikler. Volkan Aslan…

 • İsa Mesih
  on 13 Ocak 2024

  Hepsini aliyorum

Leave a Reply

Your email address will not be published.

image

Compare Listings