Your search results

Amerikadan Ev Almak

Yayınlayan investhome 12 Ocak 2023
52 yorum

Amerikadan Ev Almak ve Oturma İzni

Amerikadan ev almak düşüncesinde olanlara müthiş bir güncel 2024 rehberi hazırladık. 

Amerika’dan Nasıl Ev Alınır? diye merak ediyorsanız hemen sizi de içeriğimizi incelemeye davet ediyoruz.

Amerikadan ev almak, yurtdışında yatırım fırsatlarını değerlendirmek isteyenler için oldukça heyecan verici ve avantajlı bir fırsat oluyor. Elbette bu süreçte ilerlerken dikkate alınması gereken bir dizi önemli faktörler mevcuttur.

Amerika’da ev alırken bilmeniz gerekenler ve Amerikadan Ev Almak için gerekli şartları doğru bir şekilde yerine getirmelisiniz.

Amerikadan Ev Almak ve ABD Vatandaşı Olmayanların Ev Alırken Bilmesi Gerekenler Şunlardır

ABD Vatandaşı Olmadan Amerika’dan Ev Satın Almak arzusunda olan çok fazla kişi var. Yatırımlarını ve paralarını yurt dışında gayrimenkul alarak değerlendirmek isteyen kişilerin önemsemeleri ve bilmeleri gereken ipuçlarını şimdi sizlerle paylaşmak istiyoruz;

Vize Durumu ve İzinler

ABD’de mülk satın almak isteyen yabancıların (diğer ülkelerde yaşayan kişilerin) aslında vizelerinin olmasına gerek yoktur; mülk sahibi olabilmek ise hem bu ülke özelinde çalışma hakkı vermez hem de oturum hakkı vermez. Ancak, yatırım yapmak isteyen kişinin ABD’de mülk satın alabilmesi için ülkedeki yasal düzenlemelere veya vize durumlarına özel bir takım kısıtlamalar tabii ki olabilir. Yani, yatırımı yapacak kişinin ABD’de bir yasal durumu var mı? ve vize tipi nasıl? bu gibi durumlarla karşılaşılabilir, fakat bu durumların hemen hemen hepsi sizin ABD’den mülk satın almanıza genellikle engel olmazlar.

Mali Durum

Mali durum ve vergilendirme konularını ele alırken, 1040NR Vergi Beyanı ve IRS Publication 515 gibi belgelerin, yabancı mülk sahibi olmak isteyenler için hayati öneme sahip olduğunu vurgulamak gerekir. Söz konusu belgeler, ABD’De mülk sahibi olan yabancıların gelirlerini bildirmeleri ve gerekli vergileri ödemeleri için bu belgeler oldukça önem taşımaktadır. Bu süreçlerde, yabancı mülk sahiplerinin şahsi durumlarına en uygun olacak şekilde vergi yükümlülüklerini anlamaları ve öğrenmeleri için uzman bir vergi danışmanlık firmasına başvurmaları ilk tavsiye edilmektedir.

1040NR Vergi Beyanı nedir?

Amerikadan satın alınacak ev öncesinde 1040NR Vergi Beyanı, gerekliliklerine dikkat edilmeli ve bu belge, ABD’deki yabancı kişilerin (diğer ülkelerde yaşayan kişilerin) gelirlerini düzenli olarak beyan etmek isteyen her yabancı yatırımcı için kritik bir öneme sahiptir.

IRS Publication 515 nedir?

Amerika Birleşik Devletleri Gelir İdaresi (IRS)  kurumu tarafından hazırlanan önemli bir belgedir diyebiliriz. Bu kaynak, ABD’deki yabancı bireyler ve kuruluşların gelir kazançlarından vergi kesintileri yapılmasına ilişkin bazen karmaşık olabilen kuralları açıklayarak, uluslararası yatırımcılık yapmak isteyenler için adeta bir kılavuz görevi görmektedir.

Bu ülkede ev sahibi olmayı düşünen yabancılar için kazandıkları ev gelirlerinin nasıl değerlendirileceği konusu son derece kritik ve dikkate alınması gereken bir husustur. Amerika Birleşik Devletleri, birçok ülke ile vergi anlaşmaları imzalamıştır. Ve imzalanan bu anlaşmalar, yabancı yatırımcılara kazandıkları gelirlerin vergilendirmesi noktasında çeşitli avantajlar sunabilmektedir. Titizlikle incelenmesi gereken vergi anlaşmaları konusunda uzman bir vergi danışmanlık firmasından destek alabiliyor ve kazandığınız mülk gelirinin nasıl değerlendirileceğini siz bizzat kendi kararınızla seçebiliyorsunuz.

Depozito Süreçleri

Ev satın alırken depozito süreçleri oldukça önem arz etmektedir. Genellikle sizden bir peşinat ödemeniz istenir. Ödeyeceğiniz peşinat miktarı, satın alacak olduğunuz evin değeri ve kredi geçmişinize bağlı olarak değişkenlik gösterebilir. Amerika’da ev almak için genellikle %20 peşinat önerilir, ancak değişebilen bazı durumlar ve avantajlarda ise daha düşük peşinat ödemenizde kabul edilebilir.

Ev Alım Süreci

Amerika’da ev satın alma süreci, eve teklif verme, teklifin kabul edilmesi, uygun olduğunuz krediye başvurmanız, evi incelemeniz ve son kapanış gibi adımları kapsamaktadır. Bu aşamalar genellikle birkaç aya kadar süreceği için, Investhome yatırım danışmanları ile çalışarak, bu süreci daha sorunsuz ve etkili olacak bir şekilde tamamlayabilirsiniz.

Vergilendirme ve Ev Sigortası

Amerika’da ev sahibi olmanın beraberinde getirdiği vergi yükümlülükleri arasında, mülk vergisi, sermaye kazancı vergisi ve eyalet emlak vergisi gibi vergiler bulunmaktadır. Ayrıca ev sigortası yaptırmanızda hayati bir öneme sahip olmakla birlikte, beklenmedik durumlarda evinizi koruma altına alır. Bizce ev sigortası yaptırmak çok önemlidir.

Amerikadan Ev Almak ve Abd Vatandaşı Olmayanların Ev Alırken Bilmesi Gerekenler

Amerika Ev Fiyatları

Amerika’da ev fiyatları, eyalet ve şehirler arasında geniş çapta değişiklik gösterebilmektedir. Büyük şehirler ve metropollerdeki ücretler genellikle daha yüksek seyrederken, kırsal bölgeler ve az insanın yaşadığı küçük şehirlerde daha düşük ücretlerle karşılaşabilirsiniz. Titizlikle emlak piyasasını araştırabilir ve bütçenize özellikle de yatırımınıza uygun olacak bir evi bulmayı hedefleyerek adımlarınızı atabilirsiniz. Özellikle daha çok kira geliri elde edeceğiniz ABD’nin başkenti olan Washington Dc. Bölgesi incelenmeye ve araştırılmaya değer olarak görüyoruz.

Amerika’da Ev Kiralama

Amerika’da ev satın aldıktan sonra aldığınız evi kiraya vermek istiyorsanız, Amerika ev kiraları ve bu pazar hakkında bilgi edinmek oldukça önem arz etmektedir.

Kiracı seçimi, ev bakımları ve kiracı sözleşmeleri gibi konuları da oldukça dikkate almanız gerekmektedir. Elbette profesyonel bir yatırım firmasıyla bu adımları ve süreci çok daha kolay bir şekilde halledebilirsiniz.

Amerikadan Ev Almak Kiraya Vermek Investhome İle Çok Pratik!

Amerika’da kendi inşaatlarını yapan müteahhit ve Türkiye’nin en çok tanınan Amerika ev ilan sitesi Investhome ile Amerikadan ev almak hem çok pratik hem de çok kolay. Çok fazla kişi ve yatırımcı tarafından pür dikkat takip edilen Amerika ev satın alma platformu olan Investhome olarak büyük ilgi gören ve çeşitli özelliklere sahip evleri, projeleri sizlere sunmaktayız.

Investhome ile Amerikadan ev satın almak için standart şekilde uygulunan prosedürler sizlere de uygulanıyor. Örneğin, Amerika’da Ev Almak vatandaş olmanızı gerektirmemektedir. Bu tür işlemleri Amerika ev siteleri aracılığıyla, başka bir ülkede oturum izniniz olmadan sizlerde yapabilirsiniz.

Amerika satılık ev siteleri ile başka bir ülkede yaşıyor olmanıza rağmen konut kredisi kullanarak ev satın alabiliyorsunuz.

Amerika’da Ev Almak isteyen kişiler için konut kredisi verebilen çeşitli kurum ve kuruluşlarda bulunmaktadır. Bu krediler, evin satış fiyatının yarısına yani %50 sine kadar da sağlanabilmektedir.

Amerikada Ev Almak Kiraya Virmek Investhome ile çok pratik

Amerika’da Konut Kredisi Kullanma Şartları Nelerdir?

 • Amerika Birleşik Devletleri’nde konut kredisi almak için öncelikle ABD’li özel bir bankada hesabınızın olması işleri kolaylaştırıyor. Bu banka hesabınızda en az 100.00$ bulundurmanız istenmektedir.
 • Konut kredisi başvurunuzda seçeceğiniz banka, işlem öncesinde sizinle yüz yüze görüşme talep edebilmektedir.
 • Konut kredisi onaylandığında, Amerika’da ev satın almak için artık sizlerde Amerika ev siteleri olarak da en çok tercih edilen popüler firmamız Investhome ile tüm bu süreçleri kolayca halledebilirsiniz.
 • Amerika Birleşik Devletleri’nde bir ev satın almak için bazı özel şartları yerine getirmeniz gerekir. Bu şartlardan bir tanesi, göçmenlik dışında olan bir vize veya Green Card ile Amerika’da ev satın almak istediğinizde takip etmeniz gereken bazı süreçler bulunmaktadır.
 • ABD’de mülk satın almak ve ev alabilmeniz için gerekli uygunluğu karşıladığınıza emin olmanız gerekiyor. Amerika’da ev alma şartları sizin göçmenlik detaylarınıza göre belirlenebiliyor.
 • Konut kredisi başvurusu için ITIN ve SSN numaralarınızı edinmeniz önemlidir. Çünkü sosyal güvenlik kurumu evinizin ipotek başvurularını bu numaralar aracılığıyla gerçekleştiriyor. ABD’de çalışmaya uygun olmayan kişiler için ise ITIN numarası veriliyor.
 • Ödeyeceğiniz evin peşinat tutarı için önceden yatırım yapmış olmanız gerekmektedir. Çünkü bu tür ev alım süreçlerinde özellikle yabancılara yani ABD vatandaşı olmayanlardan daha yüksek bir ev peşinat tutarı istenebiliyor.
 • Konut kredisi alabilmek için gereken bankaları bulmanız ve Mortgage kredisi içinde ön onay almanız gerekiyor. Green Card ve göçmen olmayan vize sahipleri konut kredisine başvurduklarında oldukça sıkıntı yaşamaktadırlar. Amerika’da Ev Almak için tüm bu süreçleri sizin için Investhome olarak bizler yönetiyoruz.
 • Amerika’dan ev almak için konut krediniz hazır ise Mortgage için ön onayda almanız gerekiyor.
 • ABD Vatandaşı Olmadan Amerika’dan Ev Satın Almak isteyen ve bu hayale sahip olan kişilere uzman yatırım danışmanlarımızla en başından en sonuna kadar yardımcı olduğumuzu bilmeniz isteriz.
 • Almak istediğiniz ev için ufakta olsa bir miktar pazarlık ve indirim yapılması oldukça işinize yarayabilir.
 • Amerika’da Ev Almak için gereken sözleşmeyi imzalayarak işlemi tamamlayın.

Amerikada Konut Kredisi Kullanma Şartları Nelerdir

Amerika’da Ev Alma Süreci Nasıl İşler?

Amerika’de ev satın almak isteyenler, uzman emlak yatırım danışmanlarıyla iş birliği yaparak bu tür işlemleri çok daha hızlı ve güvenli bir şekilde tamamla fırsatına sahip olabilirler. Uzman yatırım danışmanlarımız, MLS üzerinden bütçenize ve yatırım şeklinize uygun olacak şekilde bir portföy sunabilmektedirler.

Satış sözleşmesi ve teklif mektubu ABD’de yatırım danışmanlarımız tarafından hazırlanmaktadır. Bahsi geçen mektuplar, isterseniz online olarak isterseniz de yazılı olarak imzalanabilmektedir. İmza süreci sona erdikten sonra karşı tarafa iletilir ve ardından da bir satış sözleşmesi taraflarca imzalanır.

Depozito Ne Zaman Yatırılır?

Ev için satış sözleşmesi imzalanır imzalanmaz, evin MLS (Multiple Listing Service) kaydı güncellenmekte ve artık satılık olmaktan çıkarılmaktadır. Depozito, tapu devir teslim çalışmasını yapan firmanın kendi hesaplarına aktarılmaktadır.

Teknik Denetim Aşaması

Evi satın almadan önce gerçekleştirilen bu prosedür, evin teknik açıdan incelenmesini içerir ve evin mevcutta olan durumu için (demirbaşlar vb.) bir rapor halinde tarafınıza sunulur. Tabii ki bu süreci bir denetçi tarafından gerçekleştirmeniz gerekiyor.

Tapu Devri

Tapu devri süreci, satıcı ve alıcıdan bağımsız şirketler tarafından yönetilmektedir. Bu bölümde genellikle uzman avukatlık firmaları devreye girer. Alıcı, satıcı arasındaki para transferi ve sözleşme çok detaylı bir şekilde incelemekte ve satışın onaylanması sağlanmaktadır.

Amerikadan Ev Almak Süreci Nasıl İşler

ABD’de Ev Satın Almak Ne Kadar Sürer?

ABD’de Ev Satın Almak tüm gerekli kriterleri yerine getirdiğinizde, ABD’de bir evin satın alma işleminin tamamlanması için genel anlamda 1 ay kadar sürmektedir.

Amerika’da Ev Almak Vatandaşlık

ABD’de Ev Satın Almak sadece bir yatırım fırsatı olarak değerlendirilmiyor. Aynı zamanda vatandaşlık almak içinde bu süreci kolaylaştırmaya yarayabiliyor. Yasal süreçleri ve düzenlemeleri bu noktada çok iyi takip etmelisiniz. Alternatif çözüm olarak da, bu süreci iyi yönetebilen uzman bir ekiple çalışmanız gerekebilir.

Amerikadan ev almak zorlayıcı ve karmaşık görünüyor olabilir. Ancak vatandaşlık sürecini kolaylaştırması nedeniyle de bir çok yatırımcı için ilk tercih edilen ülke haline gelmiştir. Amerika Birleşik Devletleri’nde ev almak için bir çalışma izni ve ya oturum izninizin olma şartları aranmaz. Yani burada ev sahibi olmak isteyen herkes, ev sahibi olabilir.

Amerikadan ev almak isteyen kişiler şunu bilmelidir ki bu evi aldıklarında Amerikan vatandaşı olamazsınız. Ancak, ev satın aldıktan sonra ABD’de iş kurabilir ve çalışma vizesine başvuru yapabilirsiniz. Amerika’da belirli bir süre yaşadıktan sonra vatandaşlık başvurusunda bulunma hakkını elde edebilirsiniz.

Amerika’da Ev Alırsam Vize Alabilir Miyim?

Amerika’da ev almak vatandaşlık için yeterli olmasa da güzel bir adımdır diyebiliriz. Zira, burada mülk edinmek kişilere doğrudan vize hakkı sağlamıyor. Örnek olarak, Amerika’da kalıcı bir vizeye sahip olmak istiyorsanız, Göçmen Yatırımcı Programı kapsamında yatırım yaparak vizenizi alabilme şansına sahipsiniz.

Amerika’dan ev almak ve kalıcı bir ikametgâh sağlayabilirseniz Green Card hakkınızda oluşmuş olur. Bu kartın geçerliliği 5 yıldır ve ABD’de ikamet etme zorunluğu ise bulunmamaktadır. Green Card sahipleri, aileleriyle (eş ve belli yaş altı çocuklar) birlikte Amerika Birleşik Devletleri’nde ikamet etme ve çalışma iznine sahip olabilirler.

Amerika’da Oturma İzni Nasıl Alınır?

Amerika’dan ev almak oturma izni sağlamak için tek başına yeterli değildir. Oturma izni elde etmek için Green Card başvurusu yapmanız gerekmektedir.

Amerika’da ev almak, ABD’de ikamet etmek ve çalışmak için Green Card başvurusu yapılması gerekiyor. Green Card başvuruları ise yılın belirli tarihlerinde alınmakta olup, bu genellikle bir çekiliş sürecini içermektedir. Başvuruya hazırlanan ve koşulları tam anlamıyla karşılayan kişiler çekiliş hakkı kazanabiliyorlar.

Green Card başvuru evrakları aşağıdaki gibidir;

 • Nüfus cüzdanı fotokopisi
 • Biyometrik fotoğraf
 • Başvuru dilekçesi
 • Vukuatlı nüfus kayıt örneği
 • Eş ve 21 yaşından küçük çocuklar için biyometrik fotoğraf
 • Mezuniyet belgesi
 • İkametgâh belgesi

Amerika’da oturma izni almak için belirlenmiş başvuru ücretleri değişkenlikler göstermektedir. Tabii ki işsizlik durumunun daha yaygın olduğu bölgelerde bu ücretler daha düşük olabilirken, işsizlik durumunun yaygın olmadı bölgelerde ise ücretler daha yüksek olabiliyor. Ve unutmadan söylememiz gereken bir diğer şey ise başvuru amacınıza göre başvuru ücretinin değiştiğidir.

Amerikada Oturma İzni Nasıl Alınır

Amerika’da Oturum Almak

Amerika’da oturma izni almak bu hakkı elde etmek zorlu ve oldukça karmaşıktır. Ülkemizde yeşil kart olarak da anılan namı diğer Green Gard ile kalıcı oturma izni sahibi olmak için bir takım çeşitli programlarda mevcuttur. Amerikadan ev almak başlı başına oturum almaya yetmiyor.

Green Card elde edebilmeniz için şunları tercih edebilirsiniz;

 • Göçmenlik başvurusu
 • Aile birleşimi yapmak
 • İstihdam sağlamak

Amerika’da ev almak istediğinizde ve aklınıza takılan her türlü sorunuzda uzman yatırım danışmanlarımızla iletişime geçebilirsiniz. Satın aldığınız mülkler sizi oturum almaya daha fazla yaklaştırmaktadır.

Amerika’da oturum almak isteyenler, çeşitli uygunluk kriterlerini karşıladıklarında bunu gerçekleştirebilirler. Örnek olarak sponsorluklar yaparak bunu yapabilirsiniz. Yatırım temelli göçmenlik sponsorluğu yada aile sponsorluğu veya istihdam temelli sponsorluk gibi size en uygun olan seçenek ile yolculuğunuza devam edebilirsiniz.

Uygun seçeneği belirler belirlemez, gerekli ABD vatandaşlık için gereken formları doldurup, sizden istenilen evrakları ise tam anlamalıyla eksiksiz olarak ilgili kuruluşa vermelisiniz. Başvuru dilekçeniz ve evraklarınızı ise Amerika Birleşik Devletleri Vatandaşlık ve Göçmenlik Hizmetleri birimine ulaştırmanız gerekmektedir. Bu adımdan sonra ise yapmanız gereken başvurunuzu sürekli takip altında tutmak olacaktır.

Amerikada Oturum Almak

Sık Sorulan Sorular

Amerika Ev Alınca Vatandaşlık Veriyor Mu?

Amerikan vatandaşlığı için Amerika Birleşik Devletleri’nde ev almak yeterli olmuyor. Makalemizde anlattığımız süreçleri tamamlamanız gerekiyor.

Türk Vatandaşı Amerika’dan Ev Alabilir Mi?

Türk vatandaşları Amerika’nın istedikleri eyaletinden ve bölgesinden ev alabilirler. Ancak sizler için Washington DC. de çok daha fazla fırsat ve avantaj olduğu için biz bu bölgede evler yapıp, satıyoruz.

Amerikadan Ev Almak İçin Ne Gerekli?

Amerika’da ev almak için güvenlik numaranızın olması, banka hesabınızın olması ve tüm bu süreçleri sizin için güvenle yapabilmesi için alanında uzman yatırım danışmanı olan firmalara ihtiyacınız olacaktır.

Amerikadan Ev Almak İçin Ne Gerekli

Amerika’da Oturum İzni Almak İçin Ne Kadar Yatırım Yapmalıyım?

Amerika’da oturum izni almak için ABD’nin istediği yatırım tutarı, işsizlik oranı ve ülkedeki bölgelere göre değişkenlik göstermektedir.

Sonuç

Amerikadan ev almak vatandaşlık kazanmak ve oturum izni maalesef sağlamıyor. Yani mülk sahibi olmak yalnız başına ABD’de oturma izni ve vatandaşlık hakkı kazandırmıyor. Vatandaşlık ve oturma izni almak için farklı yasal yolların izlenmesi ve sürecin tamamlanması gerekmektedir.  Birçok kişi, Amerika Birleşik Devletleri’nde ev satın almayı hem bir yatırım aracı olarak görüyor, hem de oturma ve vatandaşlık elde etmek için bir araç olarak bu adımı atıyorlar. Sizde Amerikada ev almak istiyorsanız güvenilir ve şeffaf hizmet veren profesyonel firmamız investhome.com yatırım danışmanları ile toplantı yapmadan karar vermemenizi tavsiye ediyoruz.

Amerikadan ev almak Green Card (Yeşil Kart)’a giden direk bir yol olmayabiliyor. Green Card ve oturma izni elde edebilmek için ülkenin belirlediği farklı programlar ve yasal yollara başvurmak gerekiyor. Oturma izni programları: aile birleşimi, ABD vatandaşı olan veya daimî olarak orada ikamet eden bir aile üyesi aracılığıyla olabiliyor, istihdam, ABD’li bir işveren tarafından sponsor olunarak yapılabiliyor, göçmen yatırımcı, belirli bir tutarda ülkeye yatırım yaparak elde edilebiliyor, özel göçmenlik, olağanüstü başarıya ve yeteneğe sahip olan kişiler, iltica, korkusu olan ve zulüm gören kişiler bu gibi yasal yollarla oturma izni alabiliyorlar. Makalemizde anlattığımız bu programların her birinin kendine özgü şartları ve karmaşıklıkları vardır. Süreci sorunsuz bir şekilde yönetmek bu noktada derin bir uzmanlık ve tecrübe gerektirmektedir. Deneyimli müteahhit şirketimiz, ev satın alma sürecinizdeki her aşamada size rehberlik edecektir. Eğitimli kadrosu ve 7/24 hizmet anlayışımızla, sizde diğer yatırımcılarımız gibi, oturduğunuz yerden Amerika’dan ev almak hayalinizi gerçekleştirebilirsiniz.

52 thoughts on “Amerikadan Ev Almak

 • Berataydin
  on 27 Mart 2023

  Böyle bir hayalim var Amerika’da ev almak gibi Bunu öğrendiğim iyi oldu detaylı bir şekilde ev almak için neler gerekiyor Ne kadar gerekiyor Hepsini öğrenmiş oldum

 • Gizem
  on 27 Mart 2023

  En iyisi amarikada ev alabilmek için Amerika vatandaşı olmaya gerek olmaması

 • Eren
  on 27 Mart 2023

  Amerikada ev almak çok büyük bir iş çok kaliteli bir anlatım olmuş

 • İhsan Aydin
  on 28 Mart 2023

  Yani ev almak bir yatırım amacı ile alınacaksa değerlenebilme durumuna göre alınmalı sizin yazınıza bakarsak Washington DC ön plana çıkıyor yatırım amcı gütmeyen ikamet amacı ile almak isteyen en güvenli ve en hesaplı bulduğu yerden almacı naçizane düşüncem budur. Paylaşımınız için teşekkürler emeğinize sağlık 🤗

  • Ahmet
   on 19 Temmuz 2023

   Çok doğru bilgiler bunlar gerçekten de benimde Amerika da bir ev alma hayalim var aslında bakarsak bu herkesin hayali ama bakalım zaman neyi göstericek.

 • Bekir tarim
  on 28 Mart 2023

  Amerika’da ev almak her türkun hayali ama ülkemizin pasaportu değersiz olduğundan zorlaşıyor

 • Arsalan Yousufi
  on 28 Mart 2023

  Amerikada ev almak cidden çok kolay turkiye göre 1 2 yıl asgari ücretle çalışıp çok güzel bir ev alabilirsiniz

 • Yasin Cebeci
  on 28 Mart 2023

  Amerikada ev almak istiyordum ve burada bununla ilgili bilgi edindim teşekkürler hocam çok yararlı bir site olmuş

 • elif
  on 28 Mart 2023

  gayet bilgili bir paylaşım olmuş gayet detaylı umarım birgün amerika’ya taşınırım

 • elif
  on 28 Mart 2023

  çok bilgilendirici bir metin olmuş gayet açık umarım birgün amerikaya giderim

 • Mehmet
  on 31 Mayıs 2023

  Amerikada ev almak istiyordum ve burada bununla ilgili bilgi edindim teşekkürler çok yararlı bir site yapmışsınız

 • Büşra kaya
  on 31 Mayıs 2023

  Merhaba Amerika’dan ev alırken devlet bize bir maddi imkan sağlıyor mu yoksa kendi imkanımız ile mi alabiliyoruz

  • Ebru
   on 9 Mart 2024

   Emeğinize sağlık çok güzel olmuş başarılarınız hep daım olsun mükemmelsiniz ya

 • Noor retac
  on 31 Mayıs 2023

  Amerika’da ev almak istiyordum ve bu bilgiyi sizden öğrendim, teşekkürler.

 • Osman
  on 31 Mayıs 2023

  Gerçekten hayalimde düşündüğüm birşey amerika da ev almak sürecin den geçen ilgi ve alakalar sevgiler saygılar sunarım

 • Ebru 🌸
  on 1 Haziran 2023

  Amerikdan ev almayı düşünüler için gayet açıklayıcı bir blog yazısı olmuş. Arkadaşım düşünüyordu. Bu yazı sayesinde bilgilenmiş oldu. Teşekkürler

 • Gulistan
  on 1 Haziran 2023

  Amerika’dan ev almak isteyenler için gayet bilgi içeren bir makale

  • Tolga
   on 20 Temmuz 2023

   Amerika’da ev almak hayalim çünkü sokaklar geniş hicolmassa arabayı koyacağın bir garajın bir bahçen var Türkiye’yi kötülemek değil amacım ama burda çok sıkışık yani. Destek alınacak bir blok👏

 • Feramuz Kapucu
  on 1 Haziran 2023

  çok bilgilendirici bir yazı yazmışsınız emeğinize sağlık

 • ilsu
  on 1 Haziran 2023

  amerika yaşanması gereken bir yer, hem evleri hem çevresi çok iyi. Bu metin beni daha da teşvik etti

 • Mert
  on 19 Temmuz 2023

  Çok yararlı bir içerik olmuş emeğinize sağlık

 • Atilla
  on 19 Temmuz 2023

  Amerikdan ev almayı düşünüler için gayet açıklayıcı bir blog yazısı olmuş. Arkadaşım düşünüyordu. Bu yazı sayesinde bilgilenmiş oldu. Teşekkürler

 • Hasan Toplar
  on 19 Temmuz 2023

  Amerika ev ilanları mükemmel ordan ev almak isteyen olursa gayet güvenilir site çok iyi

 • Cansel Tayfur
  on 20 Temmuz 2023

  Teşekkür ederim ailecek Amerika dan mülk sahibi olmak istiyorduk. Yazınızı görünce komple okuduk çok bilgilendirici ve açıklayıcı olmuş.

 • YARASACORBASI
  on 20 Temmuz 2023

  Böyle bir hayalim var Amerika’da ev almak gibi Bunu öğrendiğim iyi oldu detaylı bir şekilde ev almak için neler gerekiyor Ne kadar gerekiyor Hepsini öğrenmiş oldum

 • Mikail Kahraman
  on 20 Temmuz 2023

  Amerika’da ev sahibi olunca vatandaşlık oluyor mu, ayrıca kredi çekmek istesem aynı şartlarda kredi çekebilir miyiz? Detaylı bilgi almak isterim. Mail ile dönüş yaparsanız çok sevinirim

 • Volkan Aslan
  on 27 Aralık 2023

  Amerikada ev almak için gerekli aşamaları başarılı bir şekilde ele almışsınız. Oldukça mantıklı.

  Büyük ihtimal sizlerden bu konuda profesyonel yurtdışı yatırım danışmanlığı hizmeti almayı planlıyoruz. Bu arada bu tip kaliteli makaleleride her zaman görmek isteriz. Görüşmek üzere sayfılar başarılar esenlikler. Volkan Aslan…

 • İsa Mesih
  on 13 Ocak 2024

  Hepsini aliyorum

 • Mehmet ince
  on 9 Mart 2024

  Türkiye’den ev almanın bu kadar pahalı olduğu bir dönemde Amerika’dan ev almak kadar güzeli yok diyebilirim. Aynı paraya daha iyisini ordan alirim.

 • Alev
  on 9 Mart 2024

  Amerika’dan ev almak istiyorum çünkü bu benim hayalim neler yapmam gerektiğini güzel yazmışsınız

  • Abdullhalahmd
   on 15 Mart 2024

   Gerçekten ev almak için Amerika vatandaşı olmak gerek yok mu çok güzel bir haber

 • egeyasir
  on 9 Mart 2024

  gelecek yıllarda amerikaya taşınmayı düşünüyorum,bu bilgi gerçekten benim çok işime yarayacak teşekkürler.

 • Aliye
  on 10 Mart 2024

  Cok faydalı bir blog yazisi olmus isime yaradi

 • Yiğithan
  on 10 Mart 2024

  Amerika hep hayalimdeki ülke, ancak bir türlü gitmek nasip olmadı. Bu yazıyı da okumak içimdeki Amerika sevdasını daha da arttırdı. İnşallah bir gün giderim.

 • Ceyhan emen
  on 10 Mart 2024

  Gerçekten Amerika’dan ev almak için Amerika vatandaşı olmak gerek yokmu çılgınca bir haber

 • Seçil
  on 10 Mart 2024

  Bu konuda detaylı bilgi alabilir miyim rica etsem

 • Yiğit
  on 10 Mart 2024

  Amerika hep hayalimdeki ülke, ancak bir türlü gitmek nasip olmadı. Bu yazıyı da okumak içimdeki Amerika sevdasını daha da arttırdı. İnşallah bir gün giderim.Çok istiyorum:)

  • Seda
   on 11 Mart 2024

   Amerika’nın yerleşimde ev sahibi olmak nasıl alınır şartları ve durumları anlatan çok ayrıntılı güzel bilgiler

 • Ali sait
  on 11 Mart 2024

  çok açıklayıcı bilgili bi makale olmuş .
  ev almak herkesin hayali benim de hayalim di Bu yazıyı da okumak içimdeki Amerika sevdasını daha da arttırdı

 • Özge ozen
  on 12 Mart 2024

  Uzun zamandır cevap aradığım konular hakkında sayenizde detaylı bilgi sahibi oldum kesinlikle düşüneceğim bu çok iyi oldu💯

 • Didem demir
  on 13 Mart 2024

  Eşimle böyle bir projemiz var bizim için faydalı bir yazı oldu. Yerini seçemiyoruz ve o süreç biraz korkutuyor teşekkürler yazı için

 • Züleyha
  on 13 Mart 2024

  Amerika’da olan güzel bir gelişimdir aslında bizede en çok faydası var ev almak bu zamanda hayal olmuştur burda kolaylık var

 • Ayşe Yılmaz
  on 13 Mart 2024

  Amerika’da yaşamak herkesin hayali zaten Amerika’da bir evin olduğu zaman vatandaşı da oluyorsun. Orada yaşama şartları Türkiye’den daha iyi tabii ki ,bunu düşünebilirim ileride verdiğiniz bilgiler bu konuda bana çok yardımcı olacak Çok teşekkür ederim

 • Oğuzhan
  on 14 Mart 2024

  Amerikaya gidicektim ev alma şartlarını bilmiyordum sayenizde öğrendim çok teşekkürler

 • mehmet murat isil
  on 15 Mart 2024

  benim de bu sekilde bi hayalim ve planım var bu makaleyi yazıyı okuduktan sonra artık planlarımı gerçeklestirmem gerektigini anladım teşekkür ederim

 • Zilan Avci
  on 15 Mart 2024

  Amerika’da yaşamak herkesin hayali zaten Amerika’da bir evin olduğu zaman vatandaşı da oluyorsun. Orada yaşama şartları Türkiye’den cok daha iyi ilerde eger basarabilirsem Amerikada yasamayi cok isterim verdiğiniz bilgiler bu konuda bana çok yardımcı olacak Çok teşekkür ederim

 • Tahsin
  on 16 Mart 2024

  Amerika’da yaşamak herkesin hayali zaten Amerika’da bir evin olduğu zaman vatandaşı da oluyorsun. Orada yaşama şartları Türkiye’den daha iyi tabii ki ,bunu düşünebilirim ileride verdiğiniz bilgiler bu konuda bana çok yardımcı olacak Çok teşekkür ederim

 • Enes
  on 16 Mart 2024

  Bu bilgiler Amerika da çok işime yarayacak teşekkürler

 • İbrahim
  on 16 Mart 2024

  Her insan amerikada yaşamak ister aradığım herşey bu platformda çok başarılı işlere imza atıyorsunuz emeğinize sağlık tebrikler

 • Medine
  on 17 Mart 2024

  Yani ev almak bir yatırım amacı ile alınacaksa değerlenebilme durumuna göre alınmalı sizin yazınıza bakarsa en güvenli ve en hesaplı bulduğu yerden almacı naçizane düşüncem budur. Paylaşımınız için teşekkürler emeğinize sağlık inşallah bir gün kısmet olur gitmeye

 • Serhat
  on 17 Mart 2024

  Amerikada amerika vatandaşı olmadan ev almak gerçekten çok iyi yakında amerikaya gideceğim

 • Alperen
  on 17 Mart 2024

  Bu firma ile ev almak artık çok kolay gözüküyor

Leave a Reply

Your email address will not be published.

image

Compare Listings