Your search results

Amerikadan Ev Alma Aşamaları Nelerdir? ( 2024 İtibariyle )

Yayınlayan investhome 12 Ocak 2023
0

Amerikadan ev alma aşamaları nedir diye merak ediyorsanız hemen cevaplayalım. Amerika’da ev alma siteleri sektöre duyulan ilgi nedeniyle artış göstermiştir. Amerika’da ev sahibi olmak yatırımcıların en büyük kazanç kaynaklarından birisi haline gelmiştir.

Bu konuda hayal kuran insanlar güvenilir bir firma ile iş yapmak durumundadır. Profesyonel bakış açısı ve uzman kadro desteği ile Investhome müşterilerin sorunsuz bir süreç ile ev sahibi olmasını sağlar.

investhome ile amerikadan ev almak

Sektörde bulunan kötü niyetli kişiler, garanti altında olmayan ve gelişime açık olmadığı bilinen alanlarda ev satışı yaparak yatırımcıların elde etmek istediği gelirin altında bir kazanç sağlamalarına neden olmaktadır.

Bu konuda güvenilir firmalar ile çalışılması garantili gelir elde etmenin ve güvenli yatırım yapmanın en güvenilir yoludur. Investhome firması bu konuda en güvenilir yolları müşterileri için sunmaktadır.

Mortgage desteği gibi sistemlerin aktif kullanımı sayesinde kolay yoldan Amerikadan ev alma aşamaları ile ev sahibi olup sürekli artan bir gelir elde edilmesi mümkün kılınmaktadır.

Amerika’da Ev Sahibi Olmanın Avantajları

Investhome Inc Amerika’da ev sahibi olmanın yolları konusunda en güvenilir firmalardan birisi olarak yıllardır sektöre hizmet vermektedir. Türk yatırımcılar Amerika’dan ev alma süreçlerinin tümüyle yönetilebildiği için Investhome firmasını tercih etmektedirler.

Satış sonrasında sunulan ev yönetimi konuları Investhome ile yürütüldüğü için yatırımcılar ekstra işlerle uğraşma durumunda kalmamaktadırlar. Kiralama ve takip hizmetleri Investhome tarafından sunulan hizmetlerdir.

Sektör dahilinde kiracı garantili evler ve mücevher değerinde projeler ile alıcılara hizmet sunulmaktadır. Amerika’da ev almak, döviz üzerinden gelir garantisi sayesinde insanların en çok tercih ettiği yatırım yöntemlerinin başında gelmektedir.

Döviz kuru artışı, enflasyondan etkilenmeme, kur ile sürekli artan kira garantisi, gelirin sürekli olması Amerika’dan ev alınmasını en iyi yatırım yöntemlerinden biri yapmaktadır.

Investhome ile Amerika’da Ev Almak

Öncelikle Investhome kalitesi ve garantisi ile sunulan projeler sizler tarafından incelenmektedir. Birbirinden özel ve değerli projeler kapsamında hayallerinize en çok uyan evin seçimini yapabilirsiniz.

Geri dönüşün hızlı olduğu, işlerin hızla yürütüldüğü, yasal süreçlerin firma tarafından sağlandığı avantajlı yatırım yolu her müşteri için memnuniyet verici olmaktadır. Portföy Investhome ınc tarafından sürekli olarak genişletilmekte ve yenilenmektedir. Yatırım listesinde yer alan gayrimenkuller gelişime açık olan bölgelerde yer almaktadır.

Gelişime açık bölgeler, özellikle Washington DC başta olmak üzere seçilen bölgelerdir. Bu bölgelerde ev fiyatları sürekli olarak artış gösteren bir doğrultuda ilerlemektedir. Ev değerlerinin artışı elde edilen gelirin de sürekli olarak arttırılmasını sağlamaktadır. Güvenilir ve süreklilik gösteren gelir kazancı, Amerika’da ev sahibi olmak ile elde edilmektedir.

 

Amerikada Ev Sahibi Olmanın 5 Faydası

Amerika’da ev sahibi olmanın çok bilinen 5 faydası vardır. Bunları şöyle listeleyebiliriz:

  1. Yatırım: Amerika’da ev sahibi olmak uzun vadeli bir yatırım olarak görülebilir. Gayrimenkul genellikle değerini korur veya artar, bu nedenle ev sahibi olmak finansal açıdan karlı olabilir.
  2. Gelir Elde Etme: Ev sahibi olmanın bir diğer faydası, evinizi kiraya vererek ek gelir elde etme fırsatıdır. Bu şekilde eviniz size pasif bir gelir kaynağı sağlayabilir.
  3. Vergi Avantajları: Amerika’da ev sahibi olmanın vergi avantajları bulunmaktadır. Örneğin, mortgage faizleri ve mülk vergileri gibi masraflar vergiden düşülebilir.
  4. Kendi Evinizin Sahibi Olma: Amerika’da ev sahibi olmanın en büyük faydalarından biri, kendi evinizin sahibi olma özgürlüğüdür. Kiracı olmaktansa kendi evinizde istediğiniz gibi yaşayabilirsiniz.
  5. Kredi Geçmişi Oluşturma: Amerika’da ev sahibi olmak, kredi geçmişi oluşturmak ve kredi puanınızı artırmak için bir fırsat olabilir.

Amerikadan Ev Alma Aşamaları (Investhome İle)

Investhome ile Amerikadan ev alma aşamaları kolay ve güvenilir süreçtir. Investhome Mortgage ile Amerika’da ev sahibi olmak konusunda müşterilerine üstün hizmet kalitesi sunmaktadır. 30 yıla varan taksit ve sabit ödeme tutarı garantisi ile satın alınan evler özenle inşa edilmiş proje ürünlerinden oluşmaktadır.

Adım adım Amerikadan Ev Alma Aşamaları:

Adım #1: İlk olarak özenle hazırlanmış projeler içerisinden istenilen projenin seçimi gerekmektedir. Hayalinizde olan ve arzu ettiğiniz evi projeler arasından seçmeniz gerekmektedir.

Proje seçimi ile beraber projeye özel olarak sunulan kampanya ve fırsatların değerlendirilmesi süreçleri sonucunda ödeme planı size en uygun olan yolu seçebilirsiniz.

Adım #2: Sözleşmelerin hazırlanması gibi süreçler sonrasında ev alımında aşama aşama ilerlenmektedir. Tüm aşamalar yasal süreçler doğrultusunda sözleşmeler ve dekontlar eşliğinde yürütülmektedir.

Satış sonrasında Investhome kiracı bulma hizmetini de gerçekleştirmektedir. İlk kiranın hesaba yatırılması sonrasında süreç her ay kira almanız üzerine ilerlemektedir.

Adım #3: Satış sonrasında evler için bakım onarım ya da kiracı bulma gibi hizmetlerin sağlanması ve sürdürülmesi gerekmektedir. Investhome bu konuda yaptığı hizmetlerde kiracı bulunması, ev yönetiminin yürütülmesi gibi tüm süreçlerin müşterileri yormadan ilerletilmesini sağlayan bir firmadır.

Birbirinden değerli projelerin oluşturulması, inşa süreçleri, satışı, satış sonrası desteği gibi her anda sizlerin yanında olunmaktadır. Ayrıca Amerika’da ev sahibi olmak için gereken maddi yardım konusunda Mortgage desteği gibi konularda da destek sağlanmaktadır.

Amerikadan ev alma aşamaları hakkında siz değerli okuyucularımıza detaylı bilgi vermek istedik. Makalemiz haricinde aklınıza takılan herhangi bir noktada bize ulaşabilir sorularınızı iletebilirsiniz. Gerek Amerikadan ev alma aşamalarında gerekse yatırım konusunda profesyonel destek sunuyor olacağız.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

image

Compare Listings