Your search results

Kira Getirisi En Yüksek Ülkeler ( 2024 Güncel )

Yayınlayan Yunus Tapa 25 Aralık 2023
0

Kira getirisi en yüksek ülkeler genellikle gayrimenkul yatırımı yapmak isteyen, bunun için de en uygunun hangi ülkeler olduğunu bilmek isteyenler tarafından sorulmaktadır. Günümüzde yatırım için tercih edilebilecek pek çok seçenek yer almakta olup gayrimenkul de onlardan bir tanesidir.

Her ne kadar her ülkenin kira potansiyeli yüksek olsa da, gelir – gider dengesi ve gayrimenkul fiyatları karşılaştırınca en avantajlı ülke Amerika oluyor. Amerika’da aylık binlerce dolar kira getirisi elde etmek mümkün. Ayrıca gayrimenkul sayesinde oturum izni almak, sabit gelire sahip olmak ve diğer avantajlar da ek olarak mümkündür.

Kira getirisi en yüksek ülkeler genellikle gelişmiş ekonomilere sahip ülkelerdir. Bu ülkeler daha çok yüksek gelir seviyeleri, güçlü emlak piyasaları ve istikrarlı ekonomik koşullara sahiptir. Örneğin, Amerika Birleşik Devletleri, Singapur, Lüksemburg, Hong Kong, İsviçre gibi ülkeler kira getirisi açısından yüksek performans göstermektedir.

Eğer Amerikadan ev almak ve bir gayrimenkul yatırımı yapmak istiyorsanız, Investhome olarak uzman ekiplerimiz ile tüm adımları profesyonel şekilde yürüterek, dolarla kira kazanabileceğiniz avantajlı mülklere yatırım yapabilmenizi sağlamaktayız.

en-iyi-kira-getirisi-olan-yatirim

Kira Getirisi En Yüksek Ülkeler Hangileri?

Kira getirisi en yüksek ülkeler araştırılırken gayrimenkul yatırımlarının sadece yurt içinde değil, yurt dışında da yapılabildiğini bilmek çok önemlidir. Bu anlamda yatırım yapmayı planlayanlar öncelikle ülke araştırmasını doğal olarak merak etmektedir.

Bu yazımız sizi konu hakkında bilgilendirmek için hazırlanmıştır. Amerika Birleşik Devletleri söz konusu ülkelerin başında olup teknolojik ve yatırım imkanları ile öne çıkmaktadır.

Eğer burada bir gayrimenkul yatırımı yapmak istiyorsanız, Investhome olarak profesyonel ekiplerimiz ile tüm adımları profesyonel şekilde yürüterek, size en uygun olacak mülkü bulmanıza yardımcı olmaktayız.

Dolarla Kira Getirisi İçin En Uygun Ülke Hangisi?

Dolarla kira getirisi için yatırım yapmayı planlayan birçok kişi, global bir perspektifte düşünerek en uygun lokasyonu belirlemeye çalışmaktadır. Dolar bazında kira getirisi elde etmek, özellikle uluslararası yatırımcılar için oldukça önemlidir. Bu bağlamda Amerika, dolarla kira getirisi için en uygun ülkelerden biri olarak öne çıkmaktadır.

Kira Getirisi En Yüksek Ülkeler İçinde En Öne Çıkan 5 i Şöyle

  1. Amerika
  2. Malta
  3. Portekiz
  4. Barcelona
  5. Karayipler

Görüldüğü gibi listenin en başında Amerika yer alıyor. Dolayısı ile Amerika’da ev satın almak için bazı nedenler şu şekilde sıralanabilir;

 • Amerika, dünyanın en büyük ekonomilerinden biridir.
 • Amerika farklı yaş, gelir ve kültür gruplarına ev sahipliği yapmaktadır. Bu demografik çeşitlilik, çeşitli emlak segmentlerinde kira potansiyelini artırmaktadır.
 • Büyük şehirler ve turistik bölgeler, yüksek kiralama potansiyeline sahip bölgelerdir. Örneğin; Washington DC gibi şehirlerde hem yerli hem de uluslararası talep nedeniyle kira getirileri oldukça yüksektir.
 • Amerika’da elde edilen kira gelirleri doğal olarak dolar üzerindendir. Bu da uluslararası yatırımcılar için kur riskini ortadan kaldırır ve gelirlerini dolar bazında sabitler.

Amerika’da Kira Getirili Ev

Amerika, global anlamda gayrimenkul yatırımları için en çok tercih edilen destinasyonlardan biridir. Özellikle Amerika kira getirisi yüksek evleriyle bilinmektedir.

Ayrıca yatırımcılar için cazip bir pazar olmayı sürdürmektedir. Ancak Amerika’da ev satın almak isteyen Türk yatırımcılar için bazı zorluklar da söz konusudur. Bu zorluklar arasında pazarı tanıma, doğru lokasyonu seçme, finansal işlemler, yerel yasal düzenlemelere hâkim olma gibi konular yer almaktadır.

Investhome olarak Amerika’da gayrimenkul satın almak isteyen Türk yatırımcılara özel danışmanlık hizmeti sunarak, doğru yatırımlar yapmalarını sağlamaktayız. Investhome uzman kadromuz, Amerika’daki emlak piyasasına derinlemesine hakimdir. Bu sayede yatırımcılara en yüksek kira getirisi sağlayabilecek evleri, en avantajlı fiyatlarla sunmaktayız.

Amerika’nın birçok eyaletinde, kira getirisi yüksek evler bulmak mümkündür. Ancak her bölgenin kendi içerisindeki kira potansiyeli farklıdır. Örneğin Washington Dc gibi büyük şehirlerde kira getirisi oldukça yüksek olabilirken, orta ölçekli şehirlerde veya kırsal bölgelerde bu durum değişiklik gösterebilir.

Investhome olarak yatırımcıların bütçesine, beklentisine ve yatırım stratejisine uygun olarak, en karlı lokasyonlarda kira getirili evleri sizlere sunmaktayız.

Kira getirisi en yüksek ülkeler araştırması yaparak sizde dolarla kira geliri elde etmek istiyorsunuz kuşkusuz.  Bu hedefe ulaşmak içinde  yurtdışı gayrimenkul yatırımı yapmak istiyorsunuz. O halde doğru yerdesiniz. Uzman ekiplerimizden yardım almak için hemen Investhome ekibi ile iletişime geçmeniz yeterlidir.

Bu makalede Kira Getirisi En Yüksek Ülkeler konusuna değindik. Hangi ülkelerin bu çerçeyeve girdiklerini netleştirdik. Amerika ‘nın en önde gelenlerden biri olduğunu bir kez daha keşfettik.

Dolayısı ile sizde Amerika ‘da gayri menkul alarak kira getirisi elde etmek istiyorsanız yapmanız gereken işlem basit. Profesyonel danışmanlık hizmetimiz ile tüm bu süreçleri hızla aşabilirsiniz. Size bir telefon yada bir mail kadar yakınız. 

Leave a Reply

Your email address will not be published.

image

Compare Listings