Your search results

Amerika Ev Kiraları ( 2024 Fiyatları )

Yayınlayan investhome 26 Nisan 2023
0

Amerika Ev Kiraları yatırım yapmak isteyenlerin en fazla merak ettiği konulardan biri. Investhome olarak sizlere yatırım için eşsiz bir fırsat sunuyoruz. Amerika Birleşik Devletleri’ndeki ev sahiplerine uzmanlaşmış kadromuzla yatırım danışmanlığı sunuyoruz. Konut kira geliri potansiyelini en üst düzeye çıkarmaya odaklanıyoruz.

Bununla birlikte Amerika ev kiraları evin bulunduğu konuma, büyüklüğüne göre değişebileceğini de unutmamak gerekmektedir. Investhome Devlet Kira Yardımı Programı kapsamında faaliyet göstererek mülk sahiplerine birçok yatırım fırsatı sunuyoruz. Investhome ile 2.600 ila 5.750 dolar arasında değişen kira getirisi elde edebilirsiniz.  Diğer firmalardan farklı olarak tüm kiracı ilişkilerini ele alarak sizlere sorunsuz bir deneyim sağlarız.

Mülklerinizin günlük işleriyle uğraşmak zorunda kalmadan istikrarlı bir kira geliri elde edebilirsiniz. Investhome tarafından devlet destek programına uygun kiracı adayları seçilir. Dolayısıyla yatırımlarınızın güvende olduğu konusunda gönlünüz rahat olabilir.

Yatırımlarınızın size ortalama 15 yıllık geri dönüş süresi vardır. Investhome olarak sizlere uzun vadeli finansal kaynak sağlayabilecek mükemmel bir yatırım fırsatı sunuyoruz. Sizde uzun vadeli bir yatırım düşünüyorsanız işte fırsat karşınızda. Hemen bizlerle iletişime geçerek bu konuda bizlerden detaylı bilgi alabilirsiniz.

Amerika ev kiraları ne kadar
amerika-ev-kiralari

Amerika Ev Kiraları

ABD’ de ev kiraları söz konusu olduğunda Investhome olarak mülkün büyüklüğüne ve konumuna bağlı olarak 2.600 ila 5.750 $ arasında kira aralığı sunuyoruz. Washington DC’ de, 1+1 dairenin ortalama kirası ayda yaklaşık 2.200 $ iken, 2+1 dairenin maliyeti ayda yaklaşık 3.000 $’dır. En göze çarpan projelerimizden biri,

Washington D.C.’nin kalbinde bulunuyor. Prestijli bir yaşam sunan Gems Of The City projesinde, Adams Morgan, Capitol Hill ve Pennsylvania Avenue dahil olmak üzere şehrin en çok aranan mahallelerinde dairelerimiz bulunuyor.

Her konumun kendine özgü bir cazibesi var. ABD Kongre binası, Senato ve Beyaz Saray da dahil olmak üzere şehrin önemli simgelerinden bazılarına çok yakın. Siz de bu yatırım fırsatını kaçırmayın diye birçok ödeme seçeneği sunuyoruz. Ayrıca kefil şartı da yok. Bu seçenekler arasında:

  • Peşin ödemelerde %15 indirim,
  • 30 yıl sabit ödemeli %35 peşin kredi
  • 18 ay vadeli %50 peşin kredi ve %10 indirim yer alıyor.

 Gems Of The City projesi ile, esnek ödeme seçenekleriyle Washington D.C.’nin kalbinde prestijli bir yaşamın tadını siz de çıkarabilirsiniz.

 

Amerika’da Aylık Ev Kiraları

Amerika Birleşik Devletleri, çok çeşitli coğrafi ve ekonomik çeşitliliğe sahip geniş bir ülkedir. Bu nedenle, ortalama Amerikada aylık ev kiraları, evin konumu, büyüklüğü gibi çeşitli faktörlere bağlı olarak değişebilir. Ancak, bu fiyatlar dairenin bulunduğu yere göre de önemli ölçüde değişmektedir.

New York, Los Angeles ve San Francisco gibi büyük şehirlerde kiralar çok daha fazla olabilir. Ancak daha küçük şehirlerde daha uyguna daire bulabilirsiniz. Amerika Birleşik Devletleri’nde ortalama aylık ev kirasını etkileyen bir diğer faktör de kiralanan mülkün şeklidir. Mülkün kaç yıl önce yapıldığı, binanın durumu da kirayı etkileyebilir. Ayrıca bazı bölgelerde mal ve hizmet maliyetleri çok daha yüksek olduğu için ev kiraları da daha yüksektir.

 

Amerika’da Kira Fiyatları

Amerika’da kira fiyatları son yıllara göre yükselmiştir. Ayrıca, kira fiyatlarının önümüzdeki yıllarda da artması bekleniyor. Ancak bu fiyatlar, konut mevcudiyeti ve ekonominin durumu gibi yerel faktörlere de bağlıdır.  Kira fiyatlarını etkileyen faktörleri şu şekilde sıralayabiliriz:

  • ABD ekonomisinin durumu
  • Kiralık mülklerin azlığında yaşanan sıkıntı
  • Enflasyon oranlarının artması
  • Ev sahipleri için emlak vergileri
  • Bakım ve onarım gibi maliyetlerin artması
  • Hükümet politikaları

 

Amerika Kiralık Ev Fiyatları

Amerika ev kiraları ve kiralık ev fiyatları eyaletlere göre oldukça farklılık gösterebiliyor. Washington eyaletinde özellikle de 1+1 ev fiyatlarında bir artış yaşanıyor. Eyalet yıllar boyunca güçlü bir nüfus artışı yaşamış ve birçok insan ülkenin diğer bölgelerinden buraya taşınmıştır.

Dolayısıyla nüfus artışı sebebiyle ilk kez ev alacaklar, çalışan genç kesim ve emekliler arasında bu evler daha fazla talep görmektedir. Bu durum, konut taleplerinin artmasına yol açmıştır.

Bu talepteki artış ise ev fiyatlarının yükselmesine sebep olmuştur. 1+1 ev fiyatlarındaki artışın bir diğer sebebi ise satılığa çıkarılan evlerin az olmasıdır. Washington eyaletinde şu anda satın almak isteyen kişi sayısına kıyasla kiralamak isteyenler fazlalıktadır. Ayrıca, ülkedeki düşük faiz oranları da Washington eyaletindeki ev fiyatlarında artışa sebep olmuştur.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published.

image

Compare Listings