Your search results

Amerikadan Ev Alırken Neden Washington DC’yi Tercih Etmeliyiz?

Yayınlayan investhome 12 Ocak 2023
0

Amerikadan ev alırken neden Washington DC’ yi tercih etmeliyiz diye merak ediyorsanız hemen cevaplayalım. Yatırıma açılan kapı olarak Investhome mücevher gibi evler tanımlaması ile Washington DC göbeğinde yatırım fırsatları sunmaktadır.

Bir yatırım yapmaya karar verildiğinde bu konu her yönü ile ele alınmalıdır. Yatırımınız bir gayrimenkul ise; seçim yaparken göz önünde bulundurulması gereken pek çok faktör mevcuttur. Investhome Inc bu konuda hizmetler sunarken müşterilerini en doğru şekilde yönlendirmeyi amaç edinmektedir.

amerikadan ev alirken neden washington dcyi tercih etmeliyiz

Gayrimenkul Yatırımı Konusunda Investhome’dan Değerli Tavsiyeler

En iyi gayrimenkul yatırımı nedir sorusunun cevabını Investhome Inc sizler için yanıtlıyor. Hareketlilik olmayan, ıssız, ulaşımı zor alanların bir yatırım fırsatı olarak değerlendirilemeyeceği herkes tarafından bilinmektedir. Fakat en iyi seçim nasıl yapılır?

Mülk alımında güvenlik öncelikli olmalıdır. Mortgage sistemi ile dahil olunan yatırım tercihlerinde beraber iş yapılan firmanın güvenilirliği ön planda tutulmalıdır. Ödeme sistemlerinin güvence altında olması, firmanın sunduğu hizmetler kapsamında her süreci en iyi şekilde yönetebilmesi önem taşımaktadır. Yasal izinleri olmayan firmalar mağduriyete neden olabilir.

Amerikadan ev alırken ulaşımı kolay, gelişime açık ve konumu muazzam olarak değerlendirilebilecek alanlar en iyi gayrimenkul yatırımı tercihidir. Mülkün merkezi bir bölgede olması yatırımın değerinin yıllar içerisinde üst düzeyde bir getiri sağlaması için en iyi tercih olacaktır. Gelecekte ne kadar kazanılacağı, doğru konum seçimi ile doğru orantılı bir artış göstermektedir.

Investhome. Şehrin göbeğinde, popüler ve güçlü projeler inşa ederken sunduğu hizmetleri başta Washington D.C.’de olmak üzere inşa etmektedir. Kiralama ve mortgage gibi finans getirisi sağlayan konular güvenilirliğin ön planda olduğu konulardır. Investhome bu konuda şehir seçimleri ile yatırımların tümünü üstün getiri sağlayacak şekilde planlamaktadır.

Amerikadan Ev Alırken Bilinecekler

Amerikadan ev alırken bilinmesi gereken kriterler vardır. Ev Alımında Amerikadan ev alırken dikkat edilecekler araştırılan en sık araştırılan konular arasındadır. Pek çok yatırımcı tarafından gayrimenkul yatırımı en iyi yatırım yolu olarak görülmektedir.

Uzun vadede en güzel getiriler gayrimenkul yatırımı ile sağlanabilmektedir. Bu noktada alınan evin konumu büyük önem taşımaktadır. Yalnızca içinde yaşamak için değil, ileride büyük kazanç sahibi olunmasını sağlayacak seçimler ileriye dönük planlama yapan pek çok kişinin hayalidir. Bu noktada uzmanların yardımına başvurmak önem taşımaktadır.

Dolarla kira geliri dolar kazanmak için yol arayan kişiler için en güvenilir ve güçlü seçim olmaktadır. Dolar ile kira geliri olması; düzenli döviz geliri imkânı sunar. Kur farkı ile meydana gelen kazanç ve ev değeri artışları ile gün geçtikçe daha çok kazanabilmek Amerika’da ev sahibi olmak ile elde edebilmektedir.

Amerika’da esnek koşullar meşhurdur. Bir yabancı olarak Amerika’da yatırım yapmak için ev alma hakkı sıklıkla tercih edilen bir yöntemdir. Amerika’da ev sahibi olmak için vizeye ihtiyaç yoktur.

Pasaport ile orada yaşama zorunluluğu olmadan ev sahibi olunabilmektedir. ABD’de yaşama zorunluluğu olmadan yatırım yapma fırsatı için Amerika’da gayrimenkul sahibi olmak en iyi seçimdir.

Neden Washington DC?

Amerikadan ev alırken yaşanacak süreç için en iyi şehir tercihleri arasında Washington DC bulunmakta. Kentin politik ve ticari önemi en iyi yatırım yapılacak konumların başında gelmesini sağlamaktadır.

Bir başkent olması en önemli değer nedenleri arasındadır. Diplomatik ve siyasi açıdan önemli bir şehirdir. Müzeler, hayvanat bahçeleri, fırsatları ve popülerliği ile değeri sürekli olarak artış gösteren en önemli şehirlerin başında gelmektedir. Yıl içerisinde büyük sayılarda ziyaretçi ağırlamaktadır.

Konumu nedeniyle dar bir alanda olsa da çalışanların yoğun olarak yaşadığı bir şehirdir. Yoğun ve merkezi oluşu ev fiyatlarında sürekli artış olmasını sağlar. 1790 yılında ABD kongresi içerisinde daimi merkez olarak hizmet edecek bir bölge kurulumuna karar vermiştir. Bu bölge DC olarak adlandırılan bölgedir. Şehir konseyi ve belediye başkanı ile yönetilen bölge olağanüstü bir şehir olarak nitelendirilmektedir.

DC; uluslararası bir metropol olarak değerlendirilmektedir. Resmedilmeye değer sokakları ve muhteşem yapıları ile dikkat çekmektedir. Eşsiz bir hazine olarak nitelendirilir. Küçük kasaba ortamında büyük bir kozmopolit merkez olma özelliği DC’yi benzersiz kılmaktadır.

Muhteşem şehir içerisinde ev sahibi olarak yaşamak ya da bunu bir yatırım aracı olarak kullanmak en akıllıca seçimlerin başında gelmektedir. Değeri asla azalmayacak olan ve her açıdan önemi büyük olan bölgede yıllar içerisinde döviz üzerinden sürekli artan bir kazanç elde etmek gayrimenkul alımı ile mümkündür.

Amerikadan ev alırken neden Washington tercih edilmeli ve neler bilinmeli konusuna vurgu yaptık. Birçok sorunun cevabını verdiğimizi umuyoruz. Ancak aklınıza takılan herhangi bir sorun hakkında bize hemen ulaşabilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

image

Compare Listings