Your search results

Dolarla Kira

Yayınlayan investhome 12 Ocak 2023
17 yorum

Dolarla kira  geliri elde etmek çoğu kişinin hayalidir. Döviz üzerinden kira elde etmek, uzun vadeli kazanç isteyen yatırımcıların en çok memnun olduğu yatırım yöntemleri arasındadır. Düzenli bir gelir elde etme yolları arasında yer alan kira hem yasal, hem garantili hem de devamlıdır.

Dolarla kira almak ve düzenliliğin sağlanması açısından garantili gelir elde etmenin en güzel yolları arasında yer alan kiralama, güvenilir ve profesyonel firmalar iş birliğinde girilebilecek güzel bir yatırım yoludur.

dolarla kira geliri

Investhome tarafından sunulan inşaat ve gayrimenkul hizmetleri kapsamında danışanlar adına evlerin sigortalanması, satış sonrası bakımları, onarım ve kiralama hizmetleri, mortgage hizmetlerinin yürütülmesi gibi tüm alanlarda destek sunmaktadır.

Amerika’da ev alma tercihinin ardından müşteriler tarafından seçilen projeler ve kampanyalar sonrasında sigorta işlemleri tüm detayları ile yürütülmektedir. Ardından kiracı bulma ve yerleştirme süreçlerinin takibini sağlayan firma ev yönetimi konusunda desteğini sürekli olarak sağlamaktadır.

Özellikle Washington DC bölgesinde projelerine önem veren firma sürekli kazanç sağlanması yönünden müşterilerine tam destek vermektedir. Kiracı bulma yerleştirme ve sözleşmelerin hazırlanması süreçleri yasal yollarla Investhome Inc tarafından yürütülmektedir. Amerika devlet kira desteği kapsamında çalışmaları yürütmektedirler.

Dolarla Kira Almanın Avantajları

Dolarla kira almak yüksek kira getirisi sayesinde Türkiye şartlarında elde edilen kira gelirinden yaklaşık 3 kat fazla kira getirisi elde etme şansı sunulmaktadır. Amerika ‘da ev fiyatlarının artışı ile elde edilen kira geliri de artış göstermektedir.

Kur farkından doğan kazanç süreklilik arz etmektedir. Bu sayede yatırımcılar uzun dönemlerde sürekli olarak artan bir gelir desteğine sahip olmaktadırlar. Enflasyondan bağımsız olarak düzenli gelir eldesini mümkün kılan Amerika’da ev kiralama süreci, dolar üzerinden kazanç elde etmenin en güvenilir yoludur.

Düzenli döviz geliri, ev kiralama yöntemi ile mümkün kılınmaktadır. Kur farkından kazanç eldesi, dolar kurundaki artışlar ile kendiliğinden gelişmektedir. Her zaman kazanmanın mümkün olduğu yöntem gayrimenkuldeki değer artışı ile sağlamlaştırılmaktadır. Gayrimenkul değer artışı, önüne geçilemez bir süreçtir.

Bir gayrimenkul doğru alanda ve doğru koşullar altında alınırsa değeri sürekli olarak artan bir yatırım kaynağı olmaktadır. Gayrimenkulün değeri arttıkça ederi olarak görülen kira miktarı da artmaktadır. Bu sayede sürekli olarak döviz kuru ile alınan ve artan bir kira geliri sağlanmaktadır.

Investhome İle Düzenli Dolar Geliri Yöntemi

Investhome Inc dolarla kira almanın en güvenilir yolunu sunmaktadır. Bu yöntem ile müşteriler hem Amerika’da ev sahibi olmakta hem de dolar ile kazanç sağlamaktadır. Yatırım yollarının kimisi güvenilmez şekillerde elde edilir. Ancak ınvesthome güvenilir ve yasal yollardan, sözleşmeler ile desteklenen ve müşterilerin iyiliğini gözeten bir yol ile yatırım fırsatı sunmaktadır.

Size ait olan gayrimenkul üzerinden kazanç sağlamak; sürekliliği olan bir yoldur. Ev yönetimini de üstlenen firma yatırım fırsatlarının en iyi şekilde değerlendirilmesi yönünde destek sunmaktadır. Satış sonrasında tüm süreçlerin yönetimi Investhome Inc tarafından yapılmaktadır. Ev yönetimi konusu, kira ile gelir etmek isteyen kişiler için önem taşımaktadır.

Sürekli olarak ziyaret edilemeyecek bir bölgede olan evin ihtiyaçlarının profesyonel bir firma aracılığı ile halledilmesi gereklidir. Investhome bu noktada ilgilenebileceği ve projelerinin olduğu bölgelerde hizmet vererek hem değerlenecek alanlara yönelimi sağlamakta hem de müşterileri için gelir desteğini sürekli kılmaktadır.

Yatırım fırsatının en iyi şekilde değerlendirilmesi Investhome Inc’nin en büyük hedefleri arasında yer almaktadır. Dolarla kira geliri elde etme isteğinde olan yatırımcılar için management hizmetleri ile çalışmalarına devam etmektedir. Uzun yıllardır sektörde faaliyet gösteren güvenilir firma bünyesinde başarılı işlere imza atılmıştır. Firmanın sorunsuz yatırım prensibi sayesinde müşteriler %100 memnuniyet ile yatırımlarına sahip olmaktadır.

Döviz Üzerinden Sorunsuz Yatırım Olanağı

Türkiye üzerinde, Amerika’da yaşama ya da çalışma zorunluluğu olmaksızın ev alma konusunda yardımcı olan Investhome Inc firması satış sonrasında tüm süreçlerin güvence altında yürütülmesini sağlamaktadır. Kiracı garantili olarak hizmet sağlanmaktadır. Garantili kiracı desteği yatırımın sürekli hale getirilmesinde önemli bir süreçtir.

Türkiye üzerinden yapılan satışlarda yatırımcıların yorucu sözleşme süreçleri ile ilgilenmesi durumlarını Investhome gerçekleştirmektedir. Sizde dolarla kira kazanmak isterseniz hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Yasal banka hesaplarının açılışı, zamanında kira ödemelerinin olması, kiracıların bulunması ve ev yönetimi süreçlerinin devamı açısından profesyonel hizmet verilmektedir. Kira garantisi opsiyonu ile muhteşem gayrimenkul tasarımlarının satışları sağlanmaktadır.

17 thoughts on “Dolarla Kira

 • Büşra
  on 31 Mart 2023

  Dolarla kirayı daha önce duymuştum Bazı arkadaşlarım bu yolda atıldı Ben de atılmayı istiyorum

  • Ozkan
   on 1 Nisan 2023

   Her şey çok açıklayıcı olmuş evinize sağlık bir şeyi merak ediyorumcoin alakası var mı

 • Büşra
  on 31 Mart 2023

  Her şey çok açıklayıcı olmuş evinize sağlık bir şeyi merak ediyorumcoin alakası var mı

 • Semih Kalkan
  on 31 Mart 2023

  Yüksek kurlarin artmasıyla oldukça kira avantajı ile iyi bir sistem olmuş daha önce duymuştum dolarla kiralamayı fakat bu derece etkili olduğunu yeni öğrendim süpersiniz, avantajlardan bende yararlanmak isterim mutlaka yazınızdan feyz aldım teşekkürler

 • Sena
  on 31 Mart 2023

  Uzun zamandır aklımda olan soruların cevaplarını burda buldum mükemmel bir site

 • Buket
  on 1 Nisan 2023

  Ben de dolarla kira kazanmak istiyorum avantajları çok fazla görünüyor enflasyondan bağımsız olması çok büyük avantaj bana da yardımcı olur musunuz

 • Özkan
  on 1 Nisan 2023

  Her şey çok açıklayıcı olmus elinize sağlık bazı arkadaslarim bunu denemişti

 • Enes
  on 1 Nisan 2023

  Dolar ile ilgili kafamdaki soru işaretleri sayende gitti çok teşekkür ederim bilgilerin için hocam

 • Pinar Kurt
  on 1 Nisan 2023

  Kira getirisini dolar ile elde etmek baya kazançlı olur. Amerika’da ev sahibi olmak için de desteğiniz vardır diye umuyorum.

 • merve
  on 1 Nisan 2023

  Her şey çok açıklayıcı olmuş elinize sağlık

 • Shopnow
  on 1 Nisan 2023

  Dolar ile ilgili kafamdaki soru işaretleri gitti çok teşekkür ederim bilgileriniz için

 • Eren
  on 1 Nisan 2023

  Çok başarılı bir dolarla kira makalesi olmuş tebrik ederim

 • Sude
  on 1 Nisan 2023

  Bence böyle bi konuyu duyurmanız çok iyi olmuş senelerdir yapılıyor ama kimse yaymıyor tebrik ederim sizi

 • Mert
  on 1 Nisan 2023

  Gayet düzgün e bir dil ve yazım şekliyle anlaşilir bir şekilde bizi doalr üzerinden nasıl gelir elde edilir konusunda aydınlattığınız için teşekkürler yatırım tavsiyeletinizi dikkate alacaz

 • Yasin Cebeci
  on 1 Nisan 2023

  Dolarla kira geliri elde etmenin sakıncası var mı çok merak ediyordum merakımı buradan giderdim çok teşekkürler

 • Eren Erbosnali
  on 1 Nisan 2023

  Kira getirisini dolar ile elde etmek baya kazançlı olur. Amerika’da ev sahibi olmak için de desteğiniz vardır diye umuyorum.

 • Gürel Mert
  on 15 Ekim 2023

  Merhabalar
  Kira skalası ve buna karşılık gelen yatırım tutarları ile yıllık komisyon ücretiniz hakkında bilgi almak istiyorum

Leave a Reply

Your email address will not be published.

image

Compare Listings