Your search results

Investhome Yatırım Danışmanlığı ( Farklarımız )

Yayınlayan investhome 12 Ocak 2023
0

Investhome Yatırım Danışmanlığı aldığınızda size ne tür faydaları olacak bu konu üzerinde konuşacağız. Getirisi yüksek yatırım araçları hemen hemen tüm yatırımcılar için bulunmaz nimettir. Investhome 20 yılı aşkın bir tecrübe ile en iyi yatırım araçları arasında yer alan gayrimenkul sektöründe müşterilerine hizmet vermektedir.

Gayrimenkul yatırımı tercihi söz konusu olduğunda en doğru seçin Investhome personeli ile yapılabilmektedir. ABD ekonomisinin yüksek gücünü arkasına alan firmada işini titizlikle yapan profesyonel bir ekip hizmet vermektedir. Amerika Devlet Kira Desteği programı ile iş birlik içerisinde çalışmalar yürütülmektedir.

Investhome Yatırım Danışmanlığımız

2017 yılından bu yana muhteşem gayrimenkul inşalarının yürütüldüğü firmada evler mücevher değerinde olarak tanımlanmaktadır. Emlak yatırımları konusunda üstün bilgi ve tecrübeye sahip ekip ile sürecin her aşaması kolaylıkla yürütülmektedir. Güven konusunda müşterilerin %100 memnuniyetinin sağlanması prensipler arasında yer almaktadır.

Neden Investhome ile Çalışmalısınız?

Investhome Yatırım Danışmanlığı hedefiniz olan yatırımı sorunsuz yapabilmek için size profesyonel hizmet sunar. Emlak yatırım tavsiyeleri konusunda Amerika ile elde edilen avantajları Investhome ile elde edebilirsiniz. Investhome müşterileri için sigortalama süreçlerinin yürütülmesini,

Mortgage sisteminden faydalanılmasını, kiralama işlemlerinin gerçekleştirilmesini, bakım ve onarım süreçlerinin devamını ve ev yönetimi konularında çalışılmasını sağlamaktadır. Satış sonrası yürüttüğü hizmetler ile müşteriler adına tüm süreçler yürütülmektedir.

Ev seçimi ve uygun kampanya tercihinden sonra kiralama güvencesi ve yönetimin üstlenmesi ile Investhome her aşamada sizlerin yanında olmaktadır. Amerika’da bir inşaat firması olarak faaliyet gösteren firma ile Amerika’da ev sahibi olmak hayal değil. Yatırıma açılan kapı sloganı ile çalışmaların yürütüldüğü firma bünyesinde yasal statüde geçerliliği olan kampanya ve sözleşmeler ile bir mağduriyet yaşanmasının önüne geçilmektedir.

Amerika’da ev satışlarının yapıldığı firma finans ve yönetim hizmetleri konusunda müşteri memnuniyetini tam anlamıyla sağlamaktadır. Amerika düzeyinde çoğu eyalet için yönetim hizmetleri oldukça makul bir oranda sunulmaktadır.

Ortalama olarak %10 gibi bir orandan bahsetmek mümkündür, fakat Investhome kendi müşterilerine %6 gibi daha düşük bir oranla bu hizmeti vermektedir. 200’ün üzerinde ev satışını yalnızca 5 yılda gerçekleştiren firma yüksek bir güvenilirlik oranına sahiptir.

Investhome Yatırım Danışmanlığı Avantajları

Amerika kiralık ev fiyatları gibi konularda müşterileri için sürekli araştırma ve takip içerisinde çalışmalar yürütülmektedir. Sağlam ortaklık yapısına sahiptir.

Proje ortakları Dila Development Construction ve District Growth 500’den fazla inşaatı, yaklaşık olarak 10.000 üzerinde konutu tamamlayarak teslim etmiş olması güven ağının sürekli olarak genişlemesine yardımcı olmaktadır. Firma, Amerika Devlet Destek Programı ile garanti altına alınan bir kiralama hizmeti sunmaktadır.

Projelerin konumu özenle seçilmektedir. Projelerin her biri Washington DC bölgesinin en değerli konumlarında yer almaktadır. Bu sayede müşterilerin en iyi kazanç sağlayacağı alanlarda ev sahibi olmaları ve sürekli yükselen bir fiyatla dolarla kira geliri elde etmesi amaçlanmaktadır.

Investhome Wasghington DC bölgesinin en değerli alanlarını faaliyet bölgesi olarak seçmiştir. Bunun nedeni genç nüfus artışına sahip olan bölgenin sağlam ekonomik temellere sahip olmasıdır.

Uzun süreli olarak devam eden stabilite durumu ve üst düzeyde olan hayat kalitesi, kiralamanın garanti altında olmasının yanı sıra gelirin sürekli artmasına da yardımcı olmaktadır. Dolar üzerinden alınan kira geliri, kur farkı nedeniyle de sürekli bir artış göstermektedir. ABD washington DC bölgesi en ilgi çeken pazar listesinde ilk 20 içerisinde yer almaktadır.

Türk vatandaşlarına da sunulan Mortgage sistemi ile tasarruf elde edilmesi kolaylaştırılmaktadır. Investhome profesyonel ekibi Mortgage talepleri için müşterilerine her aşamada yardımcı olmaktadır. Amerika’dan alınan evin tapusu sizin üzerine olmaktadır. Investhome Yatırım Danışmanlığı işlerinizi daha kısa sürede sonuçlandırmanıza vesile olacaktır.

Amerika Mortgage hesaplama gibi konularda Investhome destek sağlamaktadır. Investhome Inc eğer talep edilirse; kiracı ilişkileri, emlak vergileri gibi konuların yürütülmesini sizler adına sağlayarak yönetim hizmeti de vermektedir.

Kiranın %6’i gibi düşük bir bedel ile ev yönetimi hizmetinden faydalanmak mümkündür. Alınan evin satılması talep edildiği takdirde profesyonel ekip bu talebin de yerine getirilmesini sağlamaktadır.

Firmanın destek olduğu ve sunduğu devlet kira desteği sistemine dahil olunması, kira gelirinin garanti altında olmasını sağlamaktadır. Program kapsamında belirli insan gruplarına ABD kira yardımı yapmaktadır.

Sizler için de kiracı bir nevi ABD olmaktadır. Yaklaşık olarak 10.500 aile, toplamda 50.000 kişinin faydalandığı bu destek programına girmek için binlerce aile başvuru sırası beklemektedir.

Profesyonel bakış açısı, yıllardır süregelen güven ağı ve üstün tecrübe bilgisi ile Investhome Yatırım Danışmanlığı vesilesiyle dolar ile kira geliri elde edeceğiniz yatırımı yapmanızda size her konuda destek sağlamaktadır.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

image

Compare Listings