Your search results

Kiracınız Amerika Birleşik Devletleri Olsun Dolar İle Kazanın

Yayınlayan investhome 12 Ocak 2023
0

Kiracınız Amerika olsun istermisiniz? Cevabınız tabiki evet olacaktır. Zira dolar ile gelir elde etmek son derece çekici bir girişim modeli. Investhome ınc devlet destek programı girişine hak kazanmış olan kiracı adayları için sunulan fırsatlardan yararlanılmasına olanak sağlamaktadır. Program dahilinde bazı kiracı adayları seçilmektedir.

Seçilen kiracı adayları ile yatırımcıların kira getirileri güvence altına alınmaktadır. Devlet desteği ve güvencesi ile güven altında olan kira getirileri sayesinde yatırımcıların olumsuz bir durumla karşılaşması mümkün dışı olmaktadır.

Yatırımcıların getirileri devlet desteği ile güvence altına alınarak gelirin sürekliliği sağlanmaktadır. Investhome bu avantajdan tüm müşterilerinin faydalanmasını sağlamaktadır.

Kiracınız Amerika Birleşik Devletleri Olsun

Amerika birleşik devleti tarafından güvence altına alınan kira ödemeleri, her ay düzenli olarak yatırımcıların hesabına geçirilmektedir.

Amerika Birleşik Devletleri dünya üzerinde en güçlü ekonomiye sahip olan ülkeler arasında ilk sıralarda yer almaktadır. DCHA yani Washington DC Devlet Kira Destek Programı dahilinde sosyal yardıma muhtaç kiracıların desteklenmesi sağlanmaktadır.

En yüksek bütçe ile bu hizmet sürdürülmektedir. Kiracılarına destek olan gelişmiş şehir üzerinde Investhome’a ait pek çok muhteşem proje de yer almaktadır. Bu sayede gayrimenkullerden uygun olanının seçimi sonrasında devlet garantili kira desteği ile yatırımcıların gelecekleri garanti altına alınmaktadır.

Kiracınız Amerika ve Dolar ile Gelir Elde Etmek

Kiracınız Amerika olunca dolar ile gelir elde etmeye başlayacaksınız.  Bunun  değerlendirmesini yapan yatırımcılar sonrasında bu yatırımın nasıl değerlendirilebileceği konusunda da araştırmalar yapmaktadır. Amerika’da ev alanlar, program dahilinde olan kiracı adayları ile kontrat imzalamaktadırlar.

Kontrat sonrasında devlet ile bir kontrat daha imzalanmaktadır. Bu sayede yatırımcıların gelir güvencesi kesinleştirilmektedir. Yatırımcıların sonrasında hayal kırıklığına uğraması bu kontratlar ile engellenmektedir.

ABD bu sistem ile Washtington DC bölgesinde olan tüm mahalle ve ev tipleri özelinde düzenli kira belirlemesi yapmaktadır. Resmi site üzerinden yayınlanan ev tipleri vb. Değişkenlere göre düzenlenen ev fiyatları erişime açıktır. www.dchousing.org sitesi bu konuda resmi bilgilendirilmelerin yapıldığı web sitesidir.

Yapılan kontratlar doğrultusunda kiracı adayının kirası düzenli olarak yatırımcıların hesaplarına geçmektedir. Her yıl düzenli ve kontrollü kira artışı yapılmaktadır. Kiracılar adına her ay düzenli bir kira ödemesi yapılmaktadır.

Düzenli kira ödemeleri ile yatırımcıların gelirleri güvence altına alınmaktadır. Düzenli artışlar ile de evlerin değerlerinin korunması sağlanır. Ev değerleri bulunulan bölge şartları nezdinde her yıl artış göstermektedir. Bu artış ev değerine ve dolayısıyla kira miktarına da etki eder.

Amerika’da Ev Almanın Avantajları

Washington DC sakinlerinde hayat kalitesi önemli bir kriterdir. Hayat kalitesinin korunması ve hatta arttırılması amaçlanmaktadır. Şehirde sürekli olarak büyümeye eğilim gösteren bir gelişme mevcuttur. Ekonomiye destek amacı ile devlet kira desteği ödemelerini gerçekleştirmektedir. Devlet tarafından yapılan yardım miktarları 100 milyon doların üzerinde olmaktadır. Kira yardımı kapsamında;

  • 15400 çocuk vatandaş
  • 6200 yaşlı vatandaş
  • 10700 engelli vatandaş
  • 1034 gazi ve yardıma muhtaç 50000 ABD vatandaşı için yardım yapılmaktadır. Binlerin üzerinde sayıya sahip kişi tarafından bu yardım sırası beklenilmektedir.

Sürekli olarak gelişime açık bir bölge olan Washigbton DC bölgesi politik, jeopolitik ve ekonomik anlamda gelişime açık bir ülkedir. Gelişime açık yapısı bölge sakinleri konusunda hassasiyet gösterilmesini gerektirmektedir. Bu kapsamda devlet kira yardımı projelerinde aktif olarak yer alınan bir bölge olarak bilinmektedir. Washington DC’de ev sahibi olmak için vatandaşlık ya da oturma gereksinimi gibi şartların olmaması büyük bir avantajdır. Bu avantajdan faydalanan yatırımcılar hem kısa hem de uzun vadede kar elde etmektedir.

Her ay düzenli şekilde Amerika’dan kira getirisi sağlamak kişilerin yatırımlarının sürekli olarak değerlendiği bir döngüde olmasını sağlamaktadır. Evlerin ekonomik değerleri sürekli olarak artış göstermektedir. Bu arada gelen kira parası da artmaktadır. Kira getirisinin değerinin artışı, kazancın her yıl daha fazla artmasını sağlar.

Evin değerinin artışının yanında döviz ile kira almak çoğu yatırımcı için en iyi yatırım yoludur. Zarar edilmeyecek, gelişime ve değer yükselişine açık alanlar ile Amerika’da ev almak Investhome ekibi sayesinde kolay adımlar ile gerçekleştirilmektedir.

Investhome Inc’nin müşterilerine sunduğu ayrıcalıklar sayesinde ev sahibi olmak, evi kiraya vermek ve kazanmak konusundaki tüm süreçler kolaylıkla atlatılmaktadır.

Prosedürlere uygun ve sözleşmeler ile garanti alınan işlemler sırasında Investhome ev yönetimi ve Mortgage ile Amerika’da ev sahibi olmak gibi konularla da ilgilenmektedir. Uzun dönemli geri ödeme seçenekleri Investhome’un tercih edilme nedenleri arasında olmaktadır.

Görüldüğü gibi kiracınız Amerika olduğu takdirde çok yönlü kazançlı olacaksınız. Elde ettiğiniz dolar geliri ile farklı yatırımlar yapabilir ya da daha yeni sektörlerde değerlendirmelerde bulunabilirsiniz. İnvesthome danışmanlığı sizin için oldukça kolaylaştırıcı olacak.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

image

Compare Listings