Your search results

Amerika Müstakil Evler

Yayınlayan investhome 12 Nisan 2023
0

Amerika müstakil evler konusuda son derece ilgi uyandıran bir başka yatırım alanı. Amerikada müstakil evlere yatırım yapmak, kira geliri elde etmek ve uzun vadeli finansal istikrar sağlamak isteyenler için cazip bir fırsat olmuştur.

Amerika müstakil evler araştırması yapanlar için Investhome olarak birçok firmanın sunmadığı kiralama, finans ve yönetim hizmetlerinin hepsini aynı anda sunuyoruz.

Gayrimenkulünüzün tüm tamir, bakım onarımı, kiracı ilişkileri vb. bürokratik işlemleri sizin adınıza yapıyoruz. Bu yönetim hizmetini de Amerika’da çoğu eyalette yönetim hizmeti oranı %10 iken biz %6 oranında yapıyoruz.

Washington DC’de 500 üzerinde inşaat tamamlamış DILA Development & Construction ile beraber Washington D.C. nin en prestijli ve gelecek vadeden yerlerinde inşaat yapıyoruz. 

Mülklerimize yatırım yapmanın avantajlarından biri de kira gelirini dolar cinsinden kazanma imkanıdır. Investhome olarak sizlere sunduğumuz hizmetlerle düşük hizmet bedelleri ve kredi imkanlarıyla 15 yıl gibi kısa bir sürede yatırımlarının geri dönüşünü alabilirsiniz. Buna ek olarak, dolar bazında yıllık %7 – %10 oranında gayrimenkul değer artışı potansiyeli de vardır.

amerika mustakil evler 1

Amerika Tek Katlı Evler

Amerika tek katlı evler söz konusu olduğunda uzun bir geçmişe sahiptir. Günümüzde de ev sahipleri için popüler bir seçim olmaya devam etmektedir. Tek katlı evler, kendi evlerine sahip olmak isteyen aileler için uygun fiyatlı ve pratik bir seçenek olarak görülüyor. Bunun bir nedeni erişilebilir olmalarıdır.

Merdiven olmadığı için, tek katlı evler çocukları olan veya yürümekte zorlananlar için iyi bir seçenektir. Ayrıca çok katlı evlere göre temizlenmesi ve bakımı daha kolaydır. Tek katlı evlerin kalıcı cazibesinin bir başka nedeni de uygun fiyatlı olmalarıdır. Bu da onları ilk kez ev alacaklar veya bütçesi kısıtlı olanlar için cazip bir seçenek haline getirmektedir.

Amerikada Satılık Ev

Son yıllarda, Amerika’da satılık ev, yatırımcılara birçok avantaj sunan popüler bir yatırım seçeneğidir. Amerika Birleşik Devletleri’nde Investhome ile yatırımlarınız için 30 yıllık kredi alarak yatırımlarınızı kolay ve güvenli bir şekilde sürdürebilirsiniz. Elde edebileceğiniz diğer fırsatlar ve yatırımın diğer avantajları ise şu şekildedir:

  • Uzun vadede değer kazanma potansiyeli
  • Vergi avantajı
  • Güvenlik ve istikrar
  • Pasif gelir

Washington D.C.‘deki Gems Of the City projemiz ile yatırımcılarımız, güçlü getiri potansiyeline sahip birinci sınıf bir konuma yatırım yapma fırsatına sahip oluyor. Şehrin en seçkin ve prestijli bölgelerinde bulunan evlerimize yatırım yaparak siz de bu fırsatı değerlendirebilirsiniz.

Tüm bunlarla birlikte uygun konut kuponlarıyla siz de yerinizi alabilirsiniz. Bu projemiz ile düşük ve orta gelirli hane halklarına kaliteli ve uygun fiyatlı konutlar sağlamayı amaç edindik.  Aynı zamanda bu son derece uygun fiyatları seçenekleri sunan projemiz ile 50.000 nitelikli düşük gelirli sakine hizmet vermeyi hedefliyoruz.

ABD Satılık Ev

ABD satılık ev piyasası, ülke genelinde satılık evlerin geniş lüks mülklerden mütevazı ve modern evlere kadar çeşitlilik gösterir. ABD’de satılık evlerin en popüler türlerinden biri müstakil evlerdir. Müstakil evler genel olarak geniş bahçeler, birden fazla yatak odası ve banyo gibi birçok özellik sunar. ABD’de satılık bir diğer popüler ev türü de apartman daireleridir.

Apartman daireleri genellikle müstakil evlerden daha uygun fiyatlıdır. Bu da onları ilk kez ev alacaklar için daha cazip hale getirmektedir. Elbette ABD emlak piyasası birden çok dış faktörden de etkilenmektedir. Covid-19 gibi olumsuz etkenlere rağmen, ABD emlak piyasası birçok alıcı için güçlü ve istikrarlı bir yatırım seçeneği olmaktadır.

Amerika Müstakil Evler

Müstakil evler Amerikan rüyasının önemli bir parçasıdır. Birçok insan için müstakil bir eve sahip olmak finansal istikrar, güvenlik ve topluluk duygusunu temsil eder. Müstakil ev Amerika için vazgeçilmez bir unsurdur. Şuan bile apartman dairelerinden çok müstakil daireler tercih edilmektedir. Bu evler genellikle küçük bir ailenin yaşaması için tasarlanmıştır.

Amerika müstakil evler genellikle geniş bahçeleri, birden fazla yatak odası ve banyoları ve modern olanaklarıyla bilinir. Müstakil bir eve sahip olmanın en önemli avantajlarından biri de sağladığı mahremiyet duygusudur.

Tüm bunlarla birlikte müstakil evler uzun vadeli finansal istikrar potansiyelinin fazla olduğu evlerdir. Kiralık mülklerin veya diğer gayrimenkul yatırımlarının aksine, müstakil bir ev sahibi olmak, ev sahiplerinin zaman içinde sermaye oluşturmasına olanak tanır.

Amerika müstakil evler konusunu masaya yatırdık. Detayları ve nasıl ulaşacağınızı anlattık. Bu konu hakkında merak ettiğiniz her şeyi öğrenmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

image

Compare Listings