Your search results

New York Satılık Ev ( 2024 Güncel Bilgileriyle )

Yayınlayan investhome 12 Ağustos 2023
0

New York Satılık Ev  konusu sizinde gündemizde ise doğru bir makaleye geldiniz. Zira günümüzde yurt dışında yaşamaktan ziyade ev satın alma konusu popülerleşmeye başladı. Özellikle ev satın almak konusunda Amerika Birleşik Devletleri şehirleri mercek altına alındı.

Yatırımcıların daha çok New York üzerinden ev satın almak istemesi ile ev ilanları araştırması yaptığı da bilinmektedir. New York satılık ev ilanları pek çok şekilde karşınıza denk gelebilmektedir.

Bu noktada her ilanın inandırıcılığına aldanmamanız önemli bir noktadır. Ev satın alma işlemleri genel itibariyle bir emlakçı firmasıyla veya doğrudan ev sahibinden satışı gerçekleşmektedir.

Bunun yanı sıra pek çok farklı ev yapıp satın alma işlemlerini gerçekleştiren firmalar bulunmaktadır. Amerika Birleşik Devletleri’nde ev satın almak son derece karlı bir hale gelmeye başlamıştır.

Bu anlamda yatırımcıların almış olduğu evler birine kiralandığı takdirde son derece karlı bir şekilde geri dönüş sağlamaktadır. New York’ta var olan emlak piyasası hakkında da ayrıca araştırma yapılarak fikir sahibi olmak istenmektedir.

New York içerisinde birbirinden farklı caddeyi ve mahalleyi barındıran Amerika şehirlerinden birisi sayılmaktadır. Refah olmasının yanı sıra caddelerin son derece düzenli ve temiz olduğunu söylemek mümkündür.

Pek çok avantajın bir arada bulunduğu şehirlerin bir tanesi de hiç şüphesiz Washington DC’dir. Washington DC’de yaşamanın sağladığı pek çok avantaj bulunmaktadır.

Bundan dolayı ev satın alma kararlarını en çok etkileyen şehirlerin başında Washington DC gelmektedir.

Amerika’da ev satın almanın oldukça avantajlı olduğu bölgelerden birisi de Washington DC’dir. Bu bölgede isteğinize uygun bir gayrimenkul bulmak zaman zaman zor gelebilmektedir. Özellikle Amerika’daki ev piyasasına hakim olmayan kişiler zorluk çekebilmektedir.

Bu gibi durumlarla karşılaşmamak için bir yatırım ve danışmanlık çalışmanız iyi olacaktır. Yani New York satılık ev alarak yatırım yapmak mı yoksa Washington DC’de satılık ev mi almak daha çok kazançlı olmanızı sağlar bunu birde danışmanlarımızdan dinlemenizi tavsiye ederiz.

Bizler Investhome olarak, sizlere Washington DC’de özel biçimde tasarlanmış evleri yapmaktayız. Ayrıca bu evlerin satışını da bizzat firmamız olarak üstlenmekteyiz. Ayrıntılı bilgiler için tarafımıza ulaşarak bilgi sahibi olmanız mümkündür.

yatırım ve danışmanlık firmamız olarak ev yapıp satmaktayız. Bu anlamda fikirleriniz Washington DC’den yana olacaksa firmamızı incelemeniz yeterli olacaktır.

Washington DC’de yapmış olduğumuz evler ile hayallerinize uygun olan evi bulabilir veya dilerseniz evi satın aldıktan sonra kiralayabilirsiniz. Bu anlamda sizlere bu süreci iyi bir şekilde yönetmeniz adına destekçi olmaktayız.


New York Satılık Ev Bulma Süreci

New York satılık ev bulurken dikkat edilmesi gereken bazı detaylar bulunmaktadır. Öncelikli olarak Amerika’da ev satın almaya karar verdiyseniz herhangi bir oturum iznine sahip olmaksızın veya Amerika’da yaşama mecburiyetiniz bulunmamaktadır.

Sadece pasaport ile Amerika’da yaşamadan ev sahibi olup iyi bir yatırım şeklinde bulunabilirsiniz. Amerika Birleşik Devletleri’nde daimi ikamet izni olmasa da evin satış bedelinin %50’sine kadar konut kredisi çekme imkanı bulunmaktadır. Böylelikle

Amerika’da bir ev sahibi kolaylıkla olunabilmektedir. Konut kredisi kullanabilmenin bazı önemli koşulu bulunmaktadır. Bu koşullardan biri Amerika’da işlem gören özel bir bankada en az 100 bin dolar bakiyeye ihtiyaç duyulmasıdır.

Bu gibi koşulu karşıladığınız sürece konut kredisi ile de çok rahat bir biçimde ev satın alabilirsiniz. Ev satın alma konusunda bir emlak acentesi ile çalışmaya karar verdiyseniz herhangi bir ödeme yapma zorunluluğunuzu bulunmadığını bilmelisiniz.

 

Amerika’dan Gayrimenkul Satın Alınır Mı?

Amerika’dan gayrimenkul satın alarak oldukça iyi karlar elde etmek mümkündür. Günümüzde özellikle Türk vatandaşları Amerika’da ev satın alarak kiraya vermektedir.

Türkiye yatırımcıların daha çok ABD’nin çeşitli bölgelerinde gayrimenkul yatırımı yaptığı bilinmektedir. Sahip olunan mülkler kiralama yoluyla yatırımcılara kazanç sağlamaktadır. Yatırımcıların daha çok Amerika’da gayrimenkul satın almasının nedenleri şöyledir:

  • Yatırım avantajları

Amerika gayrimenkul yatırımı yönüyle geniş bir pazar alanı sağlamaktadır. Bunun beraberinde Amerika’nın farklı şehirlerinde pek çok fiyat aralıklarında ev bulmak mümkündür.

Kendi bütçesini belirlemiş yatırımcılar istediği fiyat aralığına göre evi kolaylıkla bulabilmektedir. Aynı zamanda kira piyasasının da güçlü olması yatırım yapmaya itmektedir.

  • Vize programları

Vize programlarından yararlanarak Amerika vatandaşı olmayan kişiler kolaylıkla seyahat edebilmektedir. Buna bir örnek verilecek olursa e2 yatırımcı vizesi ile Türk yatırımcılar için Amerika’da yaşama ve çalışma imkanı sunmaktadır.

Emlak piyasasında var olan dalgalanmalar ile birlikte kiracı bulma ve yönetim konusunda bazı riskler olabilmektedir. Bu anlamda Amerika’nın gayrimenkul yatırımı konusundaki vergi ve hukuki düzenlemelerine ayrıca dikkat etmek önemlidir. Bu vergiler hakkında bilgi edinmek için Amerikan IRS  sitesindeki Amerikada Emlak Vergisi konusunu okuyabilirsiniz. 

  • Diversifikasyon

Amerika’da mülk sahibi olmak isteyen yatırımcılara yatırım portföylerini çeşitlendirmeleri sağlanmaktadır. Bu durum riskleri dağıtmalarda da yardımcı olmaktadır.

 

Amerika’dan Ev Satın Almanın Avantajları

Amerika’dan konut, ticari mülk veya arazi gibi çeşitli gayrimenkulleri satın almak mümkündür. Bu anlamda gayrimenkul alımı yaparak çeşitli kazançlar elde etmek mümkündür.

Bir üst yazıda da belirtildiği gibi vergi ve hukuki düzenlemelere dikkat edildiği ölçüde bir sorun çıkmamaktadır. Yalnızca bir mülk satın alarak bu mülkü kiralama yöntemiyle çeşitli kazançlar elde edebilmek mümkündür. Satın alma işlemleri tamamlandıktan sonra bir kiracı bularak son derece karlı bir yola girebilirsiniz.

Amerika’da ev satın almanın oldukça avantajlı olduğu bölgelerden birisi de Washington DC’dir. Bu bölgede isteğinize uygun bir gayrimenkul bulmak zaman zaman zor gelebilmektedir.

Özellikle Amerika’daki ev piyasasına hakim olmayan kişiler zorluk çekebilmektedir. Bu gibi durumlarla karşılaşmamak için bir yatırım ve danışmanlık çalışmanız iyi olacaktır.

Yani New York satılık ev alarak yatırım yapmak mı yoksa Washington DC’de satılık ev mi almak daha çok kazançlı olmanızı sağlar bunu birde danışmanlarımızdan dinlemenizi tavsiye ederiz.

Bizler Investhome olarak, sizlere Washington DC’de özel biçimde tasarlanmış evleri yapmaktayız. Ayrıca bu evlerin satışını da bizzat firmamız olarak üstlenmekteyiz. Ayrıntılı bilgiler için tarafımıza ulaşarak bilgi sahibi olmanız mümkündür.

Sizde yurtdışından ev almak, Amerika’dan ev almak ve dolarla kira geliri elde etmek istiyorsanız hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

image

Compare Listings