Your search results

Amerikadan Ev Alıp Kiraya Vermek

Yayınlayan investhome 10 Nisan 2023
0

Amerikadan ev alıp kiraya vermek isteyenlere yirmi yılı aşkın süredir hizmet veriyoruz.  Investhome olarak, Türkiye’deki yatırımcılar için bu hizmet profesyonel çerçevede yıllardır var. Şirketimiz, yatırımcıları Washington D.C’ deki en değerli ve gelecek vaat eden yerlerdeki evlerle buluşturan bir köprü görevi görmektedir. Müşterilerimize kur riskini endişe etmelerine gerek kalmadan hızlı bir yatırım getirisi sunuyoruz. Üstelik evlerinizi kısa sürede kiraya verebilirsiniz.

Investhome’un evleri Washington DC’nin yüksek getirili bölgelerinde yer alan evlerden oluşmaktadır.  ABD’deki en cazip emlak piyasalarından bazılarına yatırım yaparak sermayenizi oluşturabilirsiniz. Yıllık gayrimenkul değer artışı dolar bazında %7-%10 olduğu için istikrarlı artış gösteren gelir getirisi sunar.

Investhome, Washington DC’nin ülkedeki en yüksek getirili program olarak kabul edildiği Devlet Kira Destek Programından da yararlanmaktadır. Bu programa girmeye hak kazanmış kiracı adaylarını seçerek yatırımlarınızın devlet güvencesi altına alınmasını sağlarız. Bu program yatırımcılara güvenlik ve istikrar sağlar.

Amerikadan Ev Alıp Kiraya Vermek ( Kira Garantili Ev )

Amerikadan ev alıp kiraya vermek gibi bir fikriniz varsa Investhome olarak yatırımcılarımıza Amerika’da kira garantili ev fırsatı sağlıyoruz. Dünyanın en güçlü ekonomisi olan Amerika Birleşik Devletleri, Washington eyaletinde ihtiyaç sahibi kiracılara eşsiz fırsat sunuyor.

En yüksek bütçeyi sağlayan destekleyici bir sosyal yardım programına sahip. Devlet Kira Destek Programı çerçevesinde faaliyet gösteren Investhome ile kiracınız Amerika Birleşik Devletleri olsun. Bu program sosyal yardıma muhtaç kiracıları desteklemeye odaklanmıştır.

1+1 dairelerden 5+1 dairelere kadar, brüt kira gelirleri 2.600 ila 5.750 dolar arasında değişen kiralık evler sunuyoruz. Üstelik yatırımlarınızı ortalama geri dönüş süresi en fazla 15 yıldır. Bu oran Türkiye’de 25 30 sene arasında değişmektedir.

Bu programdan yararlanan kiracılarla kira sözleşmesi imzalandıktan sonra hükümetle de bir sözleşme imzalanmaktadır. Bu sayede yatırımcılarımız kur riski olmadan yerel para biriminde uzun vadeli istikrar gösteren gelir elde edebilirler. Siz de 30 yıl vadeli kefilsiz kredi imkanıyla Investhome olarak sizlere sunduğumuz fırsatlardan yararlanabilirsiniz. Üstelik yalnızca turistik vize yeterli.

Amerikada Ev Almak

Amerika’da ev almak, özellikle yasal şartlara ve sürece aşina olmayan yabancı alıcılar için karmaşık bir süreç olabilir. Bir yabancı olarak ev satın almanın ilk adımı, Amerika Birleşik Devletleri’nde mülk satın almaya uygunluğunuzu belirlemektir. ABD vatandaşı olmayanların ülkede mülk satın almalarına izin verilir. Ancak özellikle alıcının sahip olduğu vize türüyle ilgili olarak üzerinde belirli kısıtlamalar vardır.

Bu sebeple yerel emlak piyasası hakkında tavsiyelerde bulunabilecek ve gereksinimlerinizi karşılayan mülkleri bulmanıza yardımcı olabilecek bir danışmanlık firmasıyla anlaşmak en iyisi.

Finansmanınızı sağlamak için ise ipotek kredisi veren kuruluşlara başvurabilirsiniz. Genellikle gelir kanıtı, kredi geçmişi ve diğer finansal bilgilerinizin sağlaması istenir. Ancak ipotek sözleşmesi ve diğer sözleşmeleri imzalamadan önce bir avukat veya bir uzmana danışmanız oldukça önemlidir.

Amerikada Ev Alıp Kiraya Vermek

Amerikadan ev alıp kiraya vermek birçok nedenden dolayı karlı bir yatırım olabilir. Özellikle ABD’deki birçok bölgede kiralık mülk sıkıntısı yaşanmaktadır. Bu da kira fiyatlarını artırarak kazançlı bir yatırım getirisi sağlayabilir. Üstelik aktif olarak çalışmayı istemeyenler için kira getirisi oldukça caziptir.

Kira ödemelerinden istikrarlı bir gelir akışı elde ederek sermayenizi oluşturabilirsiniz. Ayrıca dolar kurunun dalgalanmasına karşın kendinizi güvence altına alabilirsiniz. Diğer nedenler şu şekilde sıralanabilir:

  • ABD güçlü bir ekonomiye ve istikrarlı bir emlak piyasasına sahiptir
  • Pasif gelir imkanı sağlar
  • ABD’deki kiralık mülkler zaman içinde değer kazanabilir
  • Vergi avantajları sunar
  • Uzun vadeli bir yatırım fırsatı sunar

Amerika’da Ev Almak

Washington, iyi ekonomisi ve yüksek yaşam kalitesiyle bilinen bir eyalettir. Amerika’da ev almak isteyenlerin Washington’da bir ev satın alması ABD’deki diğer eyaletlere göre daha avantajlıdır. Washington’da ev satın almanın en önemli avantajlarından biri güçlü emlak piyasasıdır.

Eyalette haciz oranları düşüktür. Bu da konut piyasasının istikrarlı olduğunu ve ani değer düşüşlerine eğilimli olmadığını göstermektedir. Ayrıca, Washington’daki emlak vergileri ülkedeki en düşük vergiler arasındadır. 

Washington aynı zamanda teknoloji, havacılık ve tarım gibi başlıca sektörleri içeren çeşitli bir ekonomiye sahiptir. Bu da eyalet sakinlerinin iş bulmasını kolaylaştıracak ve yüksek yaşam kalitesini destekler. 

Washington‘da bir ev satın almanın ekonomik avantajlarına ek olarak, eyalet güzel manzarası ve açık hava etkinlikleri ile de tanınır. Washington dağlar, ormanlar gibi doğal manzaralara ev sahipliği yapmaktadır. Ayrıca, eyalet yıl boyunca birçok müze, galeri ve festival ile güçlü bir kültürel ortama sahiptir.

 Sizinde Amerikadan ev alıp kiraya vermek gibi girişimci bir düşünceniz varsa bizimle hiç beklemeden iletişime geçebilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

image

Compare Listings